Policyjne patrole nad akwenami

  • 30.07.2020, 16:15
  • Janusz Justyna
Policyjne patrole nad akwenami

Dzielnicowi w celu zapewnienia bezpieczeństwa osobom wypoczywającym nad wodą zaplanowali wzmożone patrole w rejonach wód, gdzie mogą wypoczywać turyści. W trakcie realizowanych zadań funkcjonariusze dbają o to, aby były przestrzegane wszystkie zasady bezpieczeństwa związane z wypoczynkiem. Sprawdzają między innymi stan trzeźwości osób korzystających ze sprzętów wodnych  oraz ich stan techniczny. Najważniejszym zadaniem jest jednak kontrola miejsc niestrzeżonych kąpielisk tzw. dzikich kąpielisk. Policyjne patrole nad wodą będą kontynuowane aż do września.

 

Życzymy wyłącznie bezpiecznego odpoczynku nad wodą.

KPP Złotów 

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ZDZ
ZDZ 31.07.2020, 13:22
I dobrze.
Podobnie było za Komuny z tym że wtedy były patrole MO.
To było pewne że prędzej czy później system komunistyczny wróci. Ludzie wolni nie znają granic normalności więc takie kontrolę są jak najbardziej pożądane.
Ćpunów, alkoholików i wywrotowców coraz więcej wobec czego przydały by się nocne kontrole dzielnicowych w swoich rewirach ( osiedlach, ulicach) .
To co się po nocach wyprawia nie ma nic wspólnego z wolnością ani z prawem.
płotka.
płotka. 03.08.2020, 07:43
Do ZDZ to jest tylko na pokaz ha ha.

Pozostałe