Poszukiwany - zatrzymany

  • 29.07.2020, 11:45 (aktualizacja 29.07.2020, 14:41)
  • Janusz Justyna
Poszukiwany - zatrzymany

Złotowscy poszukiwacze z wydziału kryminalnego zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu złotowskiego poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna został skazany przez sosnowiecki sąd za rozbój i kradzież. Policjanci zatrzymali go w jednym z domów znajdującym się w małej miejscowości pod Złotowem, a następnie przewieźli do zakładu karnego, w którym spędzi kolejne 27 miesięcy.

W marcu 2020 roku sosnowiecki sąd uznał 25-latka za winnego rozboju i kradzieży i polecił mu wstawić się w wyznaczonym zakładzie karnym, żeby odbyć karę dwóch lat i trzech miesięcy pozbawienia wolności. 37-latek zlekceważył jednak postanowienie sądu i postanowił się ukrywać. W lipcu tego roku sąd wydał za list gończy za mężczyzną.

 

Kiedy 25-latek trafił na listę poszukiwanych złotowskich policjantów, ci rozpoczęli jego poszukiwania. Policjanci ustalili, że może on przebywać u swojego znajomego w małej miejscowości pod Złotowem. Dalsze działania poszukiwaczy z wydziału kryminalnego doprowadził do zatrzymania mężczyzny w domu kolegi.

 

25-latek najpierw trafił do Komendy Powiatowej Policji w Złotowie, a następnie do Zakładu Karnego w Czarnem Odział Zewnętrzny w Złotowie, w który odbędzie zasądzoną karę pozbawienia wolności.

 

Jednocześnie informujemy, że istnieje strona internetowa www.poszukiwani.policja.pl na której umieszczone są wizerunki i dane osób poszukiwanych listami gończymi.

 

Jeśli kogoś rozpoznamy, możemy także wysłać e-mail, pod podany adres, lub skontaktować się z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym n 112.

KPP Złotów 

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe