Szczęśliwej emerytury!

  • 28.07.2020, 12:43 (aktualizacja 28.07.2020, 20:13)
  • Janusz Justyna
Szczęśliwej emerytury!
Po ponad trzydziestu latach pracy w Urzędzie Gminy Zakrzewo pani Teresa Buława przeszła na emeryturę. Pożegnali ją pracownicy urzędu oraz obecne i byłe władze Gminy Zakrzewo

Teresa Buława została zatrudniona w urzędzie 1 września 1984 r. i przez nieomal cały okres swojej zawodowej kariery była pracownikiem sekretariatu. Przez wszystkie te lata pani Teresa dała się poznać jako osoba pracowita, zaangażowana w wypełnianie codziennych obowiązków służbowych, jak również bardzo pomocna i życzliwa, która zyskała sobie dużą sympatię współpracowników. Z dniem 27 lipca 2020 r. przeszła ona na zasłużoną emeryturę.

Z tej okazji w sali konferencyjnej urzędu odbyło się uroczyste pożegnanie wieloletniego pracownika. W spotkaniu udział brali również byli wójtowie: Jerzy Podlewski i Henryk Dobrosielski, emerytowana sekretarz Krystyna Wojtasik i była skarbnik, Czesława Wilk. Wójt Marek Buława w imieniu własnym oraz wszystkich byłych i obecnych pracowników złożył Teresie Buława życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, uśmiechu, pogody ducha, niesłabnącej energii oraz realizacji marzeń, pasji i zainteresowań w dalszym, codziennym życiu oraz podziękował za wieloletnią, ciężką codzienną pracę na rzecz gminy. Osobne życzenia i podziękowania złożyli również pozostali uczestnicy spotkania.

UG Zakrzewo

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe