Spełnienie marzeń i snów

  • 26.07.2020, 21:57
  • Janusz Justyna
Spełnienie marzeń i snów Zespół Piersi to dobrzy znajmoi Tobiasza
W niedzielę w Blękwicie, w domu Tobiasza Carewicza, koncertował słynny zespół Piersi

Tobiasz Carewicz od kilku lat prowadzi radio internetowe tobiFM. Na swoim koncie ma rozmowy z wieloma słynnymi ludźmi ze świata polityki czy show-biznesu. W niedzielę, jak powiedział, spełniły się jego marzenia i sny, bo w swoim domowym studio gościł słynny zespół Piersi!

Zespół Piersi jakiś czas temu ogłosił „koncertnachacie” – konkurs, gdzie nagrodą był koncert zespołu u kogoś w domu. Muzycy wybrali swojego znajomego - własnie Tobiasza z Blekwitu, w uznaniu jego działań i zapału do pracy, mimo niepełnosprawności. Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na działalność Stowarzyszenia "Tobiasz i Przyjaciele" oraz dla Fundacji Zespołu Piersi.

Muzycy rozlokowali się z instrumentarium w salonie domu Tobiasza i jego mamy Wioletty - i zagrali, i zaśpiewali! To niewątpliwe jedno z większych wydarzeń artystycznych tego roku w naszym regionie!!! Widownię koncertu stanowili przyjaciele Tobiasza i ich rodzice, niezwykle zadowoleni z szansy obcowania ze sztuką przez duże „S”.

Działalność Tobiasza można wesprzeć poprzez portal https://zrzutka.pl/xzd6nh, hasło Pasja Tobiasza

iej

Janusz Justyna

Zdjęcia (44)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe