Marcin spróbuje sił w Pogoni

  • 21.07.2020, 22:54 (aktualizacja 21.07.2020, 22:58)
  • iej
Marcin spróbuje sił w Pogoni
Akademia Piłkarska Sparty Złotów informuje o swoim piłkarzu, który został zaproszony na testy do Pogoni Szczecin!

Miło nam poinformować, że nasz zawodnik Marcin Manikowski otrzymał powołanie na konsultacje do Pogoni Szczecin. Testy odbędą się 4 sierpnia. Marcin powodzenia i trzymamy kciuki. Warto nadmienić że Maksymilian Manikowski, również wychowanek naszego klubu, obecnie reprezentuje barwy Lecha Poznań.

iej

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe