Otwarcie po przebudowie

  • 14.07.2020, 10:56
  • iej
Otwarcie po przebudowie
Przebudowa odcinka drogi powiatowej pomiędzy Sypniewem, a Brzeźnicą rozpoczęta w marcu oficjalnie zakończyła się, a 10 lipca 2020r. nastąpiło uroczyste jej otwarcie

. W uroczystości udział wzięli: Wicewojewoda Wielkopolski Maciej Bieniek, Posłowie, przedstawiciele władz Powiatu Złotowskiego ze Starostą Ryszardem Goławskim, Burmistrz Gminy i Miasta Jastrowie Piotr Wojtiuk, Radni Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, Radni Powiatu, Radni Rady Miejskiej w Jastrowiu, wykonawca zakończonej inwestycji, oraz mieszkańcy gminy.

W ramach inwestycji wyremontowany został sześciokilometrowy odcinek drogi, co przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa uczestników ruchu i jest gwarancją wysokiego komfortu jej użytkowania.

Inwestycja doszła do skutku dzięki uzyskaniu przez Powiat Złotowski dofinansowania z  Rządowego Programu Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2020 na poziomie 80% ogólnej wartości. Pozostałe 20 % środków zapewniły po 10% Powiat Złotowski oraz Gmina i Miasto Jastrowie.

 

UGiM Jastrowie Małgorzata Krause

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Internet wolny od wulgaryzmów.
Internet wolny od wulgaryzmów. 16.07.2020, 14:20
NARESZCIE Złotowskie pl. wprowadziło logowanie komentarzy.
Koniec z wulgaryzmami, wreszcie będzie można poczytać informacje na temat miasta i powiatu. Jako mieszkańcy będziemy bezpieczniejsi.
Należy mieć nadzieję że informacje i publikacje felietonów nie będą kłamliwe, stronnicze ani przejaskrawione sprowadzające się do obrażenia jednej ze stron jak w przypadku pani Józefowskiej i tej drugiej pani przez rzekomych wyborców Andrzeja Dudy. Wokół mojej rodziny i znajomych na wiecu nikt nie używał wulgaryzmów w stosunku do nikogo. Zresztą w pobliżu pani Józefowskiej stał też dziennikarz pan Justyna i chyba w jego otoczeniu też nie słyszał o przytaczanych obrzydliwych wylgaryzmach. Jeżeli były gdzieś indziej to zasługują na potępienie i ukaranie ale do tego potrzeba konkretów i twardych dowodów.
Prawdziwy wyborca swojego kandydata nie obraża ani zwolenników innych kandydatów a swoją ostateczną ocenę i decyzje podejmuje przy urnie wyborczej. Po co było niszczyć klomb kwiatowy tylko dlatego aby być widocznym jako zwolennicy pana Trzaskowskiego. Jakoś wulgarnych okrzyków w kierunku urzędującego Prezydenta nikt nie przytacza pomimo że szlak człowieka trafia nie widząc czemu zakłócanie wieców wyborczych ma służyć.
Złotów politycznie jest różnorodny i każdy w sposób kulturalny może wypowiedzieć swoje zdanie. To co do tej pory było to był chlew, nie będzie chlewa nie będzie potrzeby prostować durnych komentarzy.
Władze zmieniamy co kadencję a nie co dziennie tak więc gratulacje w sprawie podjęcia decyzji o logowaniu.
Teraz czas na PZL 24.
co mnie to
co mnie to 16.07.2020, 14:53
a tak przy okazji co ty bredzisz? Na okładce Al jest błąd. Nierzetelnie sprawdzona informacja albo kolejna manipulacja larwy... trzaskoski nie wygrał w gminie Okonek! Albo dziennikarza albo grafik powinien dostać *** w poniedziałek od Larwiusza.
co mnie to
co mnie to 16.07.2020, 14:49
Ja mam wy***, co jest a czego nie ma u podłej Larwy! Dobrze mu Opłat wygarnął i odpowiednio cisnął laptopem.
ob.
ob. 14.07.2020, 11:34
Nie wszyscy się załapali do cięcia. Na przyszłość wstęga powinna być dwa razy dłuższa. Bo potem imprezka!!! Tak się u nas pracuje.

Pozostałe