Opóźnione rozpoczęcie sezonu

  • 13.07.2020, 12:00 (aktualizacja 13.07.2020, 12:09)
  • iej
Opóźnione rozpoczęcie sezonu
W niedzielne przedpołudnie wędkarze z Koła Miejskiego PZW w Złotowie spotkali się nad jeziorem Łąkie, w celu przeprowadzenia towarzyskich zawodów wędkarskich.

W tym roku były to pierwsze zawody złotowskich wędkarzy, na co miała wpływ epidemia COVID-19. Trzydziestu złotowskich wędkarzy, przez trzy i pół godziny starało się znaleźć sposób na chimeryczne brania ryb, przede wszystkim małej płoci, choć zdarzało się, że w siatkach pojawiały się drobne leszcze zwane „glapami”. Wiatr w plecy, słońce w nos, stanie po pas w wodzie, to scenografia wędkarskiej rywalizacji. Po zakończeniu zawodów, podczas komisyjnego ważenia ryb, przy pomocy „nowego sprzętu” do ważenia ryb (stojak, siatka i elektroniczna waga) okazało się, kto był najlepszy. Pierwsza trója zawodów przedstawia się następująco: Piotr Jagła, z wynikiem 5,070 kg, Bogdan Ciaciak, z wynikiem 4,895 kg i Łukasz Jałoszyński, z wynikiem 4,745 kg. Następnymi zawodami złotowskich wędkarzy będą zawody o Puchar Prezesa Koła, które zostaną przeprowadzone 9 sierpnia br. nad jednym z człuchowskich jezior.

KM PZW Złotów

iej

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe