Pasja na wyjeździe

  • 13.07.2020, 00:25 (aktualizacja 13.07.2020, 00:29)
  • iej
Pasja na wyjeździe
W posiadłości u Ani i Władka Ogórków w Śmiardowie Kajeńskim odbyło się spotkanie twórców z Klubu Artystów „Pasja” i ich przyjaciół.

Gośćmi honorowymi była Pani Profesor Jowita Kęcińska - Kaczmarek i Konrad Kaczmarek a także Pani Kamila Krzanik-Dworanowska, dyrektor złotowskiego muzeum. Było to bardzo piękne spotkanie w ogrodzie pełnym zieleni i kwiatów. Wszyscy zwiedzali chlubę gospodarza ”Pasiekę z Pasją”. Dodatkową atrakcją był rój pszczół zawieszony na drzewie. Pasjonaci omawiali ten czas, gdy nie było spotkań oraz najbliższe plany plenerowe. W Zagrodzie Krajeńskiej jest możliwość wystawienia swoich prac w każdy piątek, sobotę i niedzielę lipca od godziny16:00 . Twórcy mogą pracować i pokazywać swoje dzieła. Następne spotkanie plenerowe odbędzie się w sierpniu, u Krystyny i Tadeusz Szwedów w Blękwicie.

- Bardzo dziękujemy gospodarzom za przygotowanie tego spotkania mówi Jolanta Surma, szefowa Pasji - a wszystkim uczestnikom za ich obecność. Tak jak powiedział Phill Bosman: "Kwiaty nie zakwitną bez ciepła słońca. Ludzie nie mogą stać się ludźmi bez ciepła przyjaźni"

Pasja, foto B. Chodera

iej

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe