Życzenia szczęśliwej emerytury

  • 06.07.2020, 17:07 (aktualizacja 07.07.2020, 01:00)
  • iej
Życzenia szczęśliwej emerytury

Pani Łucja Greczyło, przechodząc na emeryturę, pożegnała się dzisiaj ze stanowiskiem dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Złotowie. Za długoletnią pracę, profesjonalizm i sumienne wykonywanie obowiązków zawodowych podziękowali jej Starosta Złotowski Ryszard Goławski wraz z wicestarostą Małgorzatą Sameć, Skarbnikiem Powiatu Grzegorzem Piękosiem i członkiem Zarządu Powiatu Złotowskiego Ryszardem Królem. 

 

- Przed Panią nowe wyzwania, doskonały czas na urzeczywistnianie tych pragnień i pasji, które do tej pory ustępowały miejsca powinnościom zawodowym. Życzymy powodzenia! - wręczając pamiątkowy list gratulacyjny i kwiaty, powiedział Ryszard Goławski. 

 

Wyrazy uznania dla pracy pani Łucji Greczyło wyrazili również inni samorządowcy - Burmistrz Miasta Złotowa Adam Pulit, Wójt Gminy Lipka Przemysław Kurdzieko, Burmistrz Gminy i Miasta Krajenka Stefan Kitela oraz jego zastępczyni Aleksandra Sawicka, a także Burmistrz Okonka Andrzej Jasiłek.

 

 Gratulacje Szczęśliwej Emerytce przekazała również jej następczyni - Justyna Falkowska-Wrzeszcz, która dyrektorskie obowiązki obejmie jutro, tj. z dniem 7 lipca 2020 r. 

 

Dzisiejsze spotkanie było więc także okazją do przekazania życzeń nowej dyrektor złotowskiego PUP. - Mamy nadzieję, że praca, którą będzie Pani wykonywać, zaowocuje wieloma zawodowymi sukcesami i będzie źródłem osobistej satysfakcji - starosta zwrócił się do pani Justyny Falkowskiej-Wrzeszcz, rozpoczynając tym samym samorządową "falę" gratulacji. 

 

Włodarze podziękowali za pracę również pani Ewie Radeberg, która 27 maja 2020 r. pożegnała się ze stanowiskiem Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Złotowie. 

 

Obu Paniom przechodzącym na emeryturę życzono upragnionego odpoczynku oraz spełniania wszelkich planów i marzeń.

Starostwo Złotów 

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zakrzewianka
zakrzewianka 07.07.2020, 07:27
Nareszcie.

Pozostałe