Koronawirus w Złotowie, ale spoza miasta

  • 04.07.2020, 18:40 (aktualizacja 05.07.2020, 00:26)
  • iej
Koronawirus w Złotowie, ale spoza miasta

Do złotowskiego szpitala trafiła w sobotę kobieta ze złym samopoczuciem spoza naszego województwa, prawdopodobnie zabrana do Złotowa ze względu na bliskość miasta. W wyniku przeprowadzonego testu stwierdzono u niej koronawirusa. Jak nas poinformowano w PSSE w Złotowie, prawdopodobnie kobietę już odwieziono do szpitala zakaźnego w Poznaniu. Jest to więc przypadek stwierdzony w Złotowie, ale u osoby z innego miejsca zamieszkania.

iej

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Realnie myślący
Realnie myślący 05.07.2020, 00:05
Oj oj zal mi Was , ciemnota w zlotowie, ludzie ogarnijcie się, korona wirusa nie ma i nie było, poprostu lyjakacie to wszystko co leci w tv, pomyślcie trochę... poprostu powinni otworzyc w Złotowie dodatkowe oddziały psychiatryczne, bo od tego gadania to większość sobie wkreca haha .
Ps. Ustalcie jedną wersje . POZDRAWIAM
Hehe
Hehe 04.07.2020, 23:19
Tym wszystkim ze Złotowa, którzy lekceważą koronawirusa, nie radzę, byście złapali chorobę... Pamiętajcie, że w grajdołkach, jak Złotów, ktoś taki będzie wyrzucony na margines! Więcej dokuczy wam środowisko niż choroba
ALARM
ALARM 04.07.2020, 21:29
Skąd pochodzi, po co przyjechała, do kogo, kto miał z nią kontakt.
Dlaczego nie wzywa się osoby w których otoczeniu przebywała.
Dlaczego?
respiratory23
respiratory23 04.07.2020, 19:37
No nareszcie u nas! Tego przecież chcieliście , to się zacznie ,za tydzień dwa , będą skutki zakażeń.Na targowisku to już jeden na plecach drugiemu siedzi, i macanie ogórków pomidorów jabłek i dziadki bez maseczek to normalka .Tylko parę trupów to może zatrzymać.
he,he,he
he,he,he 04.07.2020, 19:03
potomkowie chłopa pańszczyźnianego macie prezent od Dudy
Do tego od he.......
Do tego od he....... 04.07.2020, 21:30
Aleś ty głupi i jeszcze się z tego śmiejesz.
takie są fakty
takie są fakty 04.07.2020, 22:24
Premier Mateusz Morawiecki podczas spotkań przedwyborczych kilkakrotnie zapewniał, że koronawirus "jest w odwrocie" i "już teraz nie trzeba się go bać". Wirusolodzy są zaskoczeni słowami szefa rządu i zastanawiają się, na jakiej podstawie wysuwa takie wnioski. - To jest w ogóle jakiś absurd. Ja myślę, że to jest fake news, niemożliwe żeby premier czterdziestomilionowego państwa opowiadał takie rzeczy - mówi prof. Simon. Niestety, premier tak powiedział.
Karol
Karol 05.07.2020, 09:23
To co ludzie mają teraz pozamykać się w domach i najlepiej nie wychodzić uważasz że Premier powinien siać bardziej panikę czy zdroworozsądkowo podchodzić do sprawy?

Pozostałe