Uroczysta zmiana służby w JRG Złotów

  • 30.06.2020, 09:31
  • iej
Uroczysta zmiana służby w JRG Złotów
29 czerwca 2020 r. zmiana służby w jednostce ratowniczo-gaśniczej miała niecodzienny - uroczysty charakter. Tego dnia bowiem ślubowanie złożyła str. Joanna Skowrońska, wydarzenie to otworzyło nowy rozdział w jej pracy zawodowej na rzecz KP PSP Złotów, od tej pory już jako funkcjonariusz.

Zmiana służby tego dnia była również wyjątkową, bo ostatnią w JRG Złotów, dla sekc. Łukasza Michonia, który na zasadzie przeniesienia służbowego będzie kontynuował swoją służbę w PSP na terenie miasta Poznania. Wydarzenie to było okazją do oficjalnego pożegnania kolegi przez zmianę służbową oraz wręczenia upominku.  

Uroczystość odbyła się w obecności st. kpt. Jarosława Kołaka, komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie, który w swoim wystąpieniu podkreślił powagę słów roty ślubowania i zobowiązanie płynące ze złożenia przysięgi. W słowach skierowanych do sekc. Michonia znalazły się wyrazy uznania za dotychczasową służbę i życzenia pomyślności i szczęścia strażackiego na drodze służbowej i w życiu prywatnym.

KP PSP Złotów

iej

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe