Gmina z dofinansowaniem

  • 25.06.2020, 11:12
  • iej
Gmina z dofinansowaniem
W Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu wójt Marek Buława podpisał umowę na wsparcie zadania pn. Zagospodarowanie terenu w miejscowości Stara Wiśniewka w zakresie przebudowy drogi gminnej

 

Gmina Zakrzewo przygotowała i złożyła wniosek o wsparcie zadania w ramach Funduszu Dróg Samorządowych, który w konkursie został oceniony pozytywnie i zakwalifikował się do realizacji. Dzięki temu samorząd pozyskał dofinansowanie zadania w kwocie 855.769 zł, co stanowi nieomal 80% całości zadania. Ze swej strony gmina dołoży ponad 258 000 zł, dzięki czemu jeszcze w tym roku przebudowana będzie droga biegnąca przez Starą Wiśniewkę. Podpisanie dokumentów pomiędzy Wojewodą Wielkopolskim, Łukaszem Mikołajczykiem, a gminą otwiera drogę do rozpoczęcia procedur przetargowych, które powinny ruszyć w najbliższych dniach.

UG Zakrzewo

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe