Przewodniczący odwołany i powołany

  • 24.06.2020, 15:16 (aktualizacja 27.06.2020, 21:43)
  • iej
Przewodniczący odwołany i powołany
Na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Złotowie odwołano jej przewodniczącego i powołano nowego

Radni zadecydowali o odwołaniu Stanisława Wojtunia, na nowego przewodniczącego zgłoszono Jakuba Pieniążkowskiego. Za odwołaniem było 9 radnych, przeciw 2, 1 wstrzymujący. W oświadczeniu ustępujący przewodniczący mówił o rozczarowaniu postawą swych byłych kolegów z klubu... W wyniku procedury wyboru nowego przewodniczącego Rady Miejskiej Złotowa - został nim Jakub Pieniążkowski. 10 radnych było za wyborem, 2 przeciw, 1 głos był wstrzymujący się. 

Wcześniej burmistrzowi Adamowi Pulitowi udzielono wotum zaufania i udzielono absolutorium za rok 2019.

iej

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Godne pożałowania
Godne pożałowania 26.06.2020, 15:43
A co wy tyle o ,,stary komuch". Zastanówcie się kogo wybraliście, przecież to nimi są wszyscy a czy stary czy młody wszystko jedno. To wasz wybór i nikogo więcej, przecież ani w radzie miasta ani Burmistrz ani jego zc -a nie mają innych niż lewicowych poglądów. Jeżeli ktokolwiek z was wśród obecnego samorządu miasta widzi PISowca to coś z wami nie halo. Co wy chcecie zapamiętać jak w Złotowie nic się nie zmieniło no chyba tylko to że starszych Komunistow zastąpiło ich nowe pokolenie które wy wybraliście do samorządu.
Tak następne pokolenie zapamięta nas jako tych którzy komuny trzymali się jak rzep psiego ogona przez 30 lat od odzyskania niepodległości. Czy kolejne lata przed nami to się okaże już 28.06.2020r po głosowaniu na Prezydenta RP. Zobaczymy jaka opcję preferujemy tę lewicową PO PSL Lewica czy prawicową z PiS i Zjednoczoną Prawicą którą w dziwnym waszym buncie się zasłaniacie. Jeżeli tak nie jest to o jakim ,,nie poszedł do komucha" mówicie do kogo poszedł a do kogo nie poszedł skoro wszyscy są jednym a tym co ich różni to interesy i tyle a może aż tyle.

godne potepienia
godne potepienia 25.06.2020, 22:41
Przewodniczący z grupy z nocnej zmiany w Krajnie? To towarzystwo zdrajców już się ukonstytuowało. Poszli do wyborów z hasłami a potem vota złożyli komuchowi. Teraz wyrzucili człowieka z który jedyny nie poszedł do komucha a reszta jak jeden mąż. Będziemy o tym pamiętać każdego dnia
stary
stary 25.06.2020, 22:08
stary komuch manipuluje i rozgrywa
ps
ps 27.06.2020, 15:28
dodatkowo kłamczuch i prostak
Co on temu winien?
Co on temu winien? 25.06.2020, 19:13
I kto tu jest zacofany i kto tu kim rządzi skoro w Złotowie jest jak było i dalej będzie jak jest. Dzisiaj wy psioczycie na ekipę pana Wełniaka a ja się was pytam kto ich wybrał jak nie mieszkańcy Złotowa. Kto wybrał burmistrza, sam się wybrał i kto w jego komitecie ogólnopolskich przeciwników Andrzeja Dudy i Rządu PiS choć nieudanie ale startował do samorządu w ostatnich wyborach. Dzisiaj wszyscy jesteście mądrzy i każdą decyzję kwitujecie słowami PiS wciskając w nie na silę pana Pulita. Tak czepiacie się pana Wełniaka jakby to on był dzisiaj burmistrzem czy znowu naczelnikiem. Ktoś go wybrał do samorządu więc ma prawo mówić i wnioskować o to czy o tamto.
Z tego co piszecie widać że nie dorosliście do wolności a napewno nie do demokracji. Zielonego pojęcia nie macie o tym co się dzieje w samorządzie i mieście tylko czepiacie się wszystkiego i wszystkich. Tylu macie dzisiaj w nowych wyborach kandydatów do wyboru więc zagłosujcie ponownie jeden przeciw drugiemu tak aby wasze znowu było na wierzchu a potem ponownie skomlenie i skomlenie.
BWING
BWING 25.06.2020, 12:03
Przy***seria nadskakująca Wełniakowi, grupa hamulcowa, która w manierze ma uch-achać na fanaberie naczelnika, wybrała swojego przedstawiciela. Pod z..***y zarzutami zdjęli człowieka merytorycznego i pracowitego. A przypomnijcie sobie z jakimi hasłami szli do wyborów i dlaczego nie wystawili nikogo na burmistrza? Od teraz należy głośno i wyraźnie piętnować obłudę tych karierowiczów. Tak przy okazji burmistrz powinien zorganizować dla radnych polonistkę, która pomogłaby opanować sztukę czytania w języku polskim w podstawowym zakresie płynności i artykulacji. Ten dramatyczny stan obnaża niekompetencję pierwszego rodzaju i szczególnie tyczy się radnych funkcyjnych.
Irenka
Irenka 25.06.2020, 12:50
Pięknie napisane. Zgadzam się z powyższym wpisem w zupełności.
Tolo
Tolo 25.06.2020, 09:11
To marionetka Wełniaka. I kandydat na wybory burmistrza za trzy lata.
Goko
Goko 25.06.2020, 08:44
Tamten deweloper, ten związany z SM Piast. E tam.
Gość
Gość 25.06.2020, 00:00
Jakub to akurat odpowiednia osoba, merytoryczna i profesjonalna. Gratuluję!!!
Poza
Poza 24.06.2020, 22:35
Jaka rada... taki przewodniczący :(
Poza
Poza 24.06.2020, 22:32
Jaka rada... taki przewodniczący ;)

Pozostałe