Sasin w Złotowie!

  • 20.06.2020, 16:12 (aktualizacja 20.06.2020, 18:53)
  • iej
Sasin w Złotowie!

Dzisiaj na Półwyspie Rybackim w Złotowie odbyło się spotkanie mieszkańców miasta z Jackiem Sasinem, wiceprezesem Rady Ministrów, od godz. 17.30. Zebrał się spora grupa sympatyków obecnego rządu oraz prezydenta Andrzeja Dudy, nie zabrakło zwolenników kandydata na prezydenta Rafała Trzaskowskiego. Spotkanie przebiegało spokojnie, prócz okrzyków wznoszonych przez jednych i drugich. Wicepremier podziękował staroście Ryszrdowi Goławskiemu za zaproszenie na Ziemię Złotowską, starosta dziękował za wspieranie rządowe inwestycji samorządowych w powiecie złotowskim, a także prosił  o wsparcie dla szpitala.

iej

iej

Zdjęcia (67)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (41)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jolka
jolka 24.06.2020, 21:38
redakcja się postarala zamiescila bardzo dużo zdjęć brzydala s. oraz innych . jak widać ciasno to tam nie było a ciemnogrod jest wszędzie - u nas w miescie tez .
jolka
jolka 24.06.2020, 21:31
W Zlotowie zawsze byli tacy szubrawcy co zamieszali słabszym na umyśle w glowach a oni robili wszystko wbrew oczywistej logice . nie będę siegala daleko tylko podam przykład grudzinskiego- zdrajca Ojczyzny wspolpracujacy ze szwedzkim okupantem Polski ma ulice w zlotowie . zdrajca , który jak szewdzi dostawac zaczeli w Polsce w zyc nawrocil się był a z ruin zamku pozwolil wziąć gruz na kosciol , który budowali w pocie czola uczciwi zlotowianie , którzy dali się nabrać faryzeuszowi - obecnie jest podobnie przyjezdza faryzeusz a ciemnogrod go oklaskuje nie rozumiejąc ze zlotow i jego potrzeby ma on w zyci a jeździ dlatego bo mu metrowy szef kazal .
W.
W. 25.06.2020, 18:11
Jolka a właściwie to facecie bez jaj to co napisałeś to bagniste dno w którym się pałasz. Chodząc po polskiej ziemi ty już niżej nie upadniesz niż na ziemię. Tylko ona cię przyjmie Choć twoja nienawiść do rodaków jej na to nie pozwala dlatego wciąż daje ci szansę na powstanie z niej. Ty nie możesz zaliczać się ani do ciemnogrodu ani do zdrajców ty jesteś tym co zero do kwadratu.
Naucz się że Demokracja polega na wyborze a nie na obrażaniu. Jakoś nikt tu nie obraża Trzaskowskiego i jego zwolenników lecz tych którzy przyszli w jest celu, przyszli po to aby wyrzucać swój jad na wyborców Andrzeja Dudy.
Facet po co tyle wściekłości z twojej strony skoro w Złotowskim Duda i tak przegra.
Czy mam twoim wzorem napisać że przegra bo komunizm zasiał w was wschodni jad którego się nie pozbędziecie nawet wtedy kiedy wasz kandydat będzie prezydentem.
Oczywiście cały czas mowa o prezydencie Warszawy, tam ma wiele do zniszczenia.
Lolita
Lolita 23.06.2020, 22:11
To prawda, Trzaskowski wygra w pierwszej turze z wszystkimi konkurentami opozycji.
W drugiej turze o ile będzie też prawda, zero szans.
Duda go nie tylko za sapie ale i zakrzyczy tak że biedny Rafał się już nie odnajdzie.
pralnia
pralnia 23.06.2020, 21:49
Trzaskowski wygra w pierwszej turze. Duda tylko krzyczy i sapie na swoich wiecach - zero szans
WAWA
WAWA 23.06.2020, 11:16
Rada dla Pana Wiesława.
W przyszłości kiedy będą zapraszani goście z PiSu, Rządu czy przedstawiciele Prezydenta na wiece wyborcze to ich organizacje najlepiej przeprowadzić w centrum miasta na placu gdzie odbywają się uroczystości państwowe.
Pozwoli to na pełne pokazanie różnicy w kulturze politycznej dla niezdecydowanych wyborców. Trzeba wyjść do ludzi z zasadą że nie w ilości zebranych siła lecz w ocenie tych którzy takie spotkania obserwują.
WWW
WWW 22.06.2020, 22:23
A ja myślę tak.
Złotów albo nie dojrzał do dobrej zmiany albo jej się wstydzi.
Trochę to nie zrozumiałe bo przecież wielu Złotowian wyjeżdża na zachód do UE i tam biorą wszystko co dają. Tam umieją liczyć kasę i czytać politykę do której nie mają pretensji.
Nie wiem co się dzieje że ci co tam biorą wciskają tym co nigdy nie wyjadą że branie należnych pieniędzy od rządu to hańba bo nie oni powinni brać tylko mafie o których mówiono u Sowy. .
Ludzie obudźcie się, chcecie być w Europie to zachowujcie się jak oni. Nie wierzcie złodziejom vatowskim ani dr. Halibitowanenemu z Gdańska, oni brali i nadal biorą a ich kasa jak mówi Bolek nie mieści się już w amerykanskim banku.
Dziwię się że pozwalamy tym którzy w Złotowie zarabiają krocie na manipulowanie masą mieszkańców pracujących za najniższą pensję. Ludzie kogo wy słuchacie. Przecież nie trzeba być zwolennikiem PiSu aby zauważyć że elity popierajace Trzaskowskiego wykorzystują was jak żywe tarcze do ochrony swoich interesów, nie waszych.
Oni wam nigdy nic nie dali bo oni swoje mieli i mają a takich krzykaczy jak KHAKi mają gdzieś mówiąc po fakcie; Darł mordę i tyle.
Ludzie głosujecie na kogo chcecie ale po rozejrzeniu się wokół siebie myślcie głową.
Pamiętajcie jak zagłosujecie wasza sprawa a nie tych którzy wami sterują.
jolka
jolka 24.06.2020, 21:47
pewnie w Holandii pracujesz - nie bierz już nic - po wyborach weźmiesz bo a nuz się pomylisz i nie wybierzesz jendrzejka . to wlasnie dzięki po , lewicy możesz jezdzic po całej Europie i pod sklepami zlopac piwsko .
Nie dla "dublera"
Nie dla "dublera" 22.06.2020, 14:40
"Psy szczekają, karawana idzie dalej", tyle można powiedzieć po spotkaniu z Jakiem Sasinem, wiceprezesem Rady Ministrów. Zwolennicy "dublera" Rafała Trzaskowskiego potrafią tylko krzyczeć i wypisywać głupie hasła. Niech przypomną sobie "wspaniałe" lata rządów PO - PSL.
Zyb
Zyb 22.06.2020, 07:09
Fidurski w żywiole sam, kiedy kandydował na urząd burmistrza ,wydzwaniał w dzień wyborów po głosy ,bezczelny ,tego też nie zapomniałem...
Katarzyna
Katarzyna 22.06.2020, 07:24
Każdy wydzwania i namawia ,,Zyb" ty codziennie to robisz i namawiasz ludzi do wyboru chodzącego zła Trzaskowskiego.
,,Zyb" jak widzisz twoje nie zapomnienie niczego ciebie nie uczyło bo jak napisałeś ,, kandydował na urzad wydzwaniał" co, nie pomogło. Ty więc tego błędu nie powtarzaj i nie ogłaszają że jesteś zwolennikiem Trzaskowskiego bo jak się przekonasz i jemu nienawistna piana w gębie też nic nie pomoże.
Będzie musiał położyć uszy, uznać wygraną Andrzeja Dudy i tyle.
Tak to już w życiu jest.
Mieszkaniec Złotowa
Mieszkaniec Złotowa 21.06.2020, 23:56
Goławski wracaj na traktor, a pisiorów sobie do Lipki zapraszaj a nie do Złotowa
Złotowianka od urodzenia.
Złotowianka od urodzenia. 21.06.2020, 11:39
Tak jedni na drugich wykrzykują jak tak to Ci co są przeciwni Dudzie oddajcie swoje 13 -nastki na jakiś cel bo w większości ludzi ,których tam widzę to osoby majętne i tak się zastanawiam czy im mało i chcą jeszcze więcej.
A co do rozdawnictwa 500+,300+i bony na wakacje 500+ tak ,ale nie dla wszystkich na pewno nie dla ludzi majetnych to już przesada -biorą kasę i i krzyczą wstyt ,a co mają powiedzieć Ci co pracują uczciwie za najniższą krajową i nie dostają złamanego grosza im to już nic się nie należy.
Niech sobie każdy odpowie sam.
jolka
jolka 24.06.2020, 21:50
nie pisz więcej . wstyd czytac - bowiem wiem ze sa tu mądrzejsi ludzie zadzwon do radia m.
złotowiak
złotowiak 21.06.2020, 13:01
Wyjaśnijmy jedną sprawę że te 13 to dla myślących zwrot pobranego podatku ,a te wszystkie + to nasze podatki .
Szeptunka
Szeptunka 21.06.2020, 13:52
Tak, tak ,,złotowiak,, masz rację ,,te 13 to dla myślących zwrot pobranego podatku itd"
Teraz pomyśl, kto wcześniej przed Rządem ZP przed 2015 r. oddał Polakom płacone przez nich podatki.
Po to są płacone podatki przez Polaków aby do nich wracały napędzając gospodarkę w kraju w którym żyją. Tak czynią w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii czy za oceanem w USA.
My na tę prosta mądrość musieliśmy czekać od 1989 r do 2015 r.
Czy jeszcze czegoś nie rozumiesz?.
ministrant
ministrant 21.06.2020, 11:33
Goławski jest spalony w Złotowie , podobnie jak Pulit , skompromitowali się współpracą z PiS-em , najpierw Duda w jednej kampanii, teraz Sasin w kolejnej kampanii, udzie będą to długo pamiętać , Złotów jest i będzie wolny od PiS-u !!!!!!!!!
Anna
Anna 21.06.2020, 11:22
Szacunek dla Pana Godlewskiego. Panie Stanisławie niech Pan wraca do samorządu, bo najwyraźniej zaczyna tu brakować mądrych, wykształconych, kompetentnych ludzi.
Ja
Ja 22.06.2020, 14:22
Pani Anno znam Pana Staszka od wielu, wielu lat, jest człowiekiem rozsądnym, a przede wszystkim stąpającym po ziemi i jestem za Pani propozycją. Ileż w niej jest prawdy.
Jajo
Jajo 21.06.2020, 11:04
Sasin oddaj 70 mln zł. Goławski oddaj kruszywo z linii kolejowej Złotów-Więcbork. A ten pisowski cyrk z klakierami który zaprosili do Złotowa to im tylko wstyd przyniósł
Dorota
Dorota 21.06.2020, 10:56
Wstyd panowie Goławski i Pulit , ludzie was za to rozliczą że próbujecie budować poparcie dla Pisu w naszym mieście , Złotów jest i będzie wolny od PiSu , bo tu ludzie pracują a nie czekają na 500+ i inne jałmużny z naszych podatków od Dobrej Zmiany
Pop
Pop 21.06.2020, 09:14
Szopiński okazał się zadymiarzem ityle. Wiemy teraz kim jest ten harmonista.
Robo
Robo 20.06.2020, 23:30
To bezsensowne, że najgłośniej - Duda krzyczał pan, który ze względu na wiek trzymał się baneru, by w ogóle ustać.
obserwator
obserwator 21.06.2020, 12:28
Robo,ten pan o którym mówisz rzeczywiście ledwo nogami powłóczy ale jak widać na hasło "sasin"przydreptał,przykleił protezę i oddał swój "hołd" pisowi a gdybyś próbował mu przeszkodzić miał jeszcze laskę...

Pozdro
Pozdro 21.06.2020, 09:18
Matki z dziećmi w Złotowie prędzej pójdą na piwo pod parasole niż na więc wyborczy tych którzy im dali lepsze życie.
A może by tak dla nauki na przyszłość powinien wygrać inny kandydat.
Zresztą w Złotowie i tak wszystko wiadomo.
WPIS
WPIS 20.06.2020, 20:26
A ja m pytanie do młodych matek, emerytów, lokalnych drobnych przedsiębiorców, gdzie wy byliście i dlaczego nie przyszliście na więc wyborczy.
Czy wy rzeczywiście przyznajecie rację totalnej opozycji która zawsze i wszędzie was wyzywa tak że ciężko powtórzyć.
A może wstydzicie się korzystając z programów - pięćset plus, trzysta plus, trzynasta emerytura, tarcza antykryzysowa itd ujawnić by powiedzieć prawdę kiedy wam się lepiej żyło, teraz za PiSu czy przedtem za PO PSL.
Chcę was zachęcić do wsparcia dla Rządu a nie ukrywania się co przeciwnicy odbierają jak byście byli niezadowoleni z tego co dzisiaj macie.
Młode matki, ojcowie, wyjdźcie z cienia Złotowskiej Czerwonej barwy, nie bójcie się, jesteście wolni, dzisiaj sami decydujecie co dalej będzie z programem Rodzina Plus.
Chcecie poprawy to 28.06.2020r. idźcie do wyborów i zagłosujcie na Andrzeja Dudę.
Naprawdę warto.
Hołownia
Hołownia 20.06.2020, 20:29
Nie warto
Po
Po 20.06.2020, 19:42
Kodziarze zostali zakrzyczani. I na koniec ucichli.
uczestnik
uczestnik 20.06.2020, 19:00
Byłą okazja by zamanifestować poparcie dla Trzaskowskiego wobec ludzi przywiezionych z Piły i okolic. Jego zwolenników było więci niz Dudy, pomijając oczywiście urzędników i zawodowych polityków PIS.
Też Uczestnik
Też Uczestnik 20.06.2020, 22:13
A kim byli zwolennicy Trzaskowskiego??? Kodziarze i Peowcy z Szopińskim na czele!!!
Pisowiec bez jadu.
Pisowiec bez jadu. 20.06.2020, 19:55
,,więci" nie więci niż Trzaskowski mógłby zebrać wokół siebie.
No widzicie jako jego zwolennicy że Trzaskowski o was nie dba, gdyby było inaczej to zorganizował by wam więc wyborczy.
Pewnie tak jak o wszystkim tak i o was nie pamięta dlatego musicie korzystać z naszych spotkań wyborczych.
Szkoda że je zakłócacie.
Pm
Pm 20.06.2020, 18:40
Pasmo sukcesów dla Złotowa nadchodzi , ten przekop mierzei , oraz Centralny Port Komunikacyjny .
Wszyscy odlecą
Kis
Kis 20.06.2020, 19:58
Pm. przecież dobrze wiesz że te inwestycje nie są dla Złotowa.
Twoje pretensje są antypolskie.
Zrób coś dla Złotowa a może swojego sąsiada i poczujesz się lepiej.

Pozostałe