“Srebrny medal” dla doktora Andrzeja Kosiby

  • 18.06.2020, 23:09
  • iej
“Srebrny medal” dla doktora Andrzeja Kosiby Więcbork112.pl
Dzisiaj dh. Ryszard Białczyk (członek zarządu oddziału wojewódzkiego ZOSP RP woj. Kujawsko Pomorskiego) w asyście dh-a. Artura Cetnarskiego (prezesa OP ZOSP w Sępólnie Krajeńskim) dokonali wręczenia ,,srebrnego medalu za zasługi dla pożarnictwa” doktorowi Andrzejowi Kosibie. Medal został nadany przez ZOW ZOSP RP uchwałą nr. 45/19/20 z dnia 03.03.2020 na wniosek prezydium OP ZOSP RP w Sępólnie Krajeńskim.


Doktor Andrzej Kosiba w swojej blisko 40-letniej karierze lekarskiej niejednokrotnie w sposób szczególny przyczyniał się do rozwoju Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu niemalże czterech województw (kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, a także pomorskiego i zachodniopomorskiego), prowadząc zarówno badania okresowe strażaków ochotników, jak i kierowców pojazdów uprzywilejowanych. Doktor niejednokrotnie wychodząc na przeciw potrzebom jednostek OSP prowadził badania w dni wolne (soboty), a także przyjeżdżając bezpośrednio to siedziby danej OSP, zawsze na wysokim poziomie i nader korzystnych warunkach.. 

Myślę, że nie ma strażaka ochotnika, który nie zetknął się się z doktorem w trakcie swojej służby, życzymy wielu lat zdrowia i pomyślności oraz dalszej owocnej współpracy. Niech to odznaczenie będzie nie tylko podziękowaniem, ale i sprawi wiele radości i satysfakcji odznaczonemu, jako zwieńczenie wieloletniej pracy.

Ratownictwo Powiatu Sępoleńskiego - Wiecbork112.pl

 

 

 

iej

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe