Narkotester potwierdził amfetaminę

  • 16.06.2020, 17:55
  • iej
Narkotester potwierdził amfetaminę
Policjanci z Komisariatu Policji w Jastrowiu zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie znaczne ilości substancji psychotropowej oraz kilka porcji dilerskich środków odurzających. To nie jedyne przestępstwa jakich dopuścił się 30-latek. Grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Funkcjonariusze z Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Jastrowiu wiedzieli, że 30-latek będący w ich zainteresowaniu jako osoba mająca związek z przestępczością narkotykową będzie przebywał w jednym z mieszkań w Jastrowiu. Według ustaleń policjantów jego wizyta w mieszkaniu nie była przypadkowa, ponieważ 30-latek miał posiadać przy sobie dużą ilość narkotyków, którą miał zamiar ukryć w bezpiecznym jak się mu wydawało dla niego miejscu.

Funkcjonariusze przystąpili do zatrzymania 30-latka 9 czerwca br. kilkanaście minut po godzinie szóstej rano. Mieszkaniec powiatu złotowskiego był kompletnie zaskoczony wizytą policjantów cały czas przekonywał mundurowych, że to jakieś nieporozumienie, ponieważ on nie posiada żadnych narkotyków. Szybko okazało się, że nie ma mowy o żadnym błędzie. W jego ubraniu funkcjonariusze ujawnili worek foliowy z zawartością blisko 100 gramów białego proszku, a w kolejnej kieszeni kilka woreczków z suszem roślinnym. Badania narkotesterem potwierdziły, że to amfetamina i marihuana.

W trakcie prowadzonego przeszukania w miejscu zamieszkania 30-latka, policjanci ujawnili ponadto przedmioty pochodzące z kradzieży z włamaniem do których doszło na terenie gminy Jastrowie w marcu i maju br.

Po przedstawieniu sprawy Prokuratorowi Rejonowemu w Złotowie, mężczyźnie zostały postawione dwa zarzuty posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych oraz środków odurzających oraz dwukrotnej kradzieży z włamaniem. Na wniosek policji, Prokurator Rejonowy w Złotowie zastosował wobec 30-letniego mieszkańca powiatu złotowskiego dozór policji. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

KPP Złotów

loadingŁaduję odtwarzacz...

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stecewicz
Stecewicz 18.06.2020, 21:44
Czym się chwalić szkoda gadać złapali barona narkotykowego żal tej policji i wstyd
niech jego rodzice też ucierpią
niech jego rodzice też ucierpią 17.06.2020, 10:53
Jak to rodzice w tym Jastrowiu wychowują dzieci? Taki 30latek już powinien po studiach pracowac,mieć legalna pracę.Przejść na drogę przestępczą w wieku 30 lat to wiadomo,że skończy w więzieniu.Na starośc bez emerytury własnej na życie?Jak on to sobie wyobraża,chyba ,że ciągle jest na haju i nie mysli.Rodzice napłodzą dzieci a potem "niech sie dzieje wola nieba,z nią sie zawsze zgadzac trzeba.
Ja za tego chłopaka ukarałbym rodziców.

Pozostałe