Pieniądze dla klubów sportowych

  • 09.06.2020, 23:06
  • iej
Pieniądze dla klubów sportowych
Jak poinformował poseł na Sejm RP Marcin Porzucek, kluby sportowe z naszego regionu otrzymały dotację ministerialną w ramach programu "Klub"

W stawce 5 tys. klubów z całego kraju znalazły się kluby z powiatu złotowskiego: MLKS Spider Złotów, Iskra Krajenka, Stowarzyszenie Satori Jastrowie, Tarnovia Tarnówka, Przyjaciele Sportu Lipka, UKS Nike Lipka, Żacy Okonek - każdy klub otrzyma 10 tys. zł i Orzeł Lipka  - 15 tys. zł.

Gratulujemy!

iej

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
dlacezgo r nie wypowiada tylko L?
dlacezgo r nie wypowiada tylko L? 10.06.2020, 10:24
M.Porzucek niech pan powie Kaczyńskiemu,że Posłowie na Sejm nie są "chamską hołotą"( w tym M.Porzucek.)Kaczyński ma największą ochronę w Polsce, z naszych podatków i wy w Sejmie zagłosowaliście za tym. Ochronę to niech płaci sam ze swoich pieniędzy bo ma ich dużo z Firmy "Srebrna"
a nas Polaków wyzywa "gorszy sort""zdradzieckie mordy" gdyby był Polakiem to byłby kulturalniejszy.
Marcie Kaczyńskiej też polisę płacił wysoką składkę z pieniędzy polskich podatników,także po katastrofie dostała rentę rodzinną po rodzicach 2 000 000zł.A płacenie Rydzykowi to łapówka.
To będzie rozliczone.
Do zainfekowanego powyżej.
Do zainfekowanego powyżej. 10.06.2020, 18:35
Człowieku, tyle zarzutów i ty jeszcze nie zgłosiłeś tego do prokuratury. Co my internauci możemy ci pomóc. Jak występujesz z apelem to do konkretnej sprawy a nie wyliczanki. Może pan Porzucek odniesie się do twojego apelu w sprawie hołoty, jednak Srebrna to już nie działka pana Porzucka. Jeśli chodzi o polisę Pani Marty Kaczyńskiej, to jak znasz sprawę i uważasz że nastąpiło nadużycie, zgłoś też do prokuratury a i nie zapomnij o 2 000 000 zł jakiejś renty. Poluj także na łapówki dla Rydzyka tylko pamiętaj nie używaj do tego broni palnej ani białej.
Właśnie dlatego aby chronić Pana Kaczyńskiego przed takimi ludźmi jak ty jego ochrona osobista musi być wzmocniona. Skoro anonimowych niezrównoważonych emocjonalnie fanatyków chorujących na Kaczywirus jest sporo to i ochrona normalnych ludzi jest uzasadniona.
Bary
Bary 10.06.2020, 12:11
Nie są? Są i to mocno!!!!!

Pozostałe