Zbierają podpisy

  • 05.06.2020, 15:43 (aktualizacja 05.06.2020, 19:33)
  • iej
Zbierają podpisy

W Złotowie przy markecie Lidl od godz. 16.00 trwała zbiórka podpisów pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego w wyborach prezydenckich. Zebrano ponad 1000 podpisów, akcja będzie kontynuowana w sobotę 6 czerwca, od godz. 10.00, także pod Lidlem.

red

iej

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wx
wx 09.06.2020, 11:22
A gdzie jest Kidawa? Zamieniliście konia w czasie gonitwy? PO***o Was?
KARINA
KARINA 07.06.2020, 18:27
Koniec Świata, powiedział by Popiołek.
Hołownia i Bosak razem jak wynika z sondażu.
Widać że w Złotowie wszystko jest możliwe.
Ci się dziwić skoro przez ostatnie pięć lat u boku największego wroga PiSu i Prezydenta A. Dudy z pełną pasją wytrwałości stał najwyższy przedstawiciel POdzielonego PiSu. Są i tacy którzy mówią że klękał ale nie on rzeczywiście stał a że mały człowieczek to już inna sprawa.
Po wypowiedziach kandydatów widać
Po wypowiedziach kandydatów widać 08.06.2020, 17:53
No widzisz,wszystko możliwe ,w Złotowie,nawet niemieckie imię Karina.
Karina i inni.
Karina i inni. 08.06.2020, 21:27
Zgadzam się w Złotowie wszystko co niemieckie to dobre. Chińszczyzny z Koroną mamy już dosyć. Złotów zawsze miał korzenie niemieckie dlatego i w komunie panowały tu inne zwyczaje niż gdzie indziej.
Powszechnie znana niemiecka samodyscyplina czyniła ze Złotowa szczególne miasto które słynęło z czystości, zieleni, jezior, dobrze uregulowanych rzek i co najważniejsze czystego powietrza. Nigdy nie zdarzało się aby liczne podwórka, ogródki a co najważniejsze budynki były zaniedbane od środka. Zawsze było zamiecione, pomalowane i posprzątane wkoło, nie tak jak teraz tylko od frontu. Pomimo że miastem przez dziesięciolecia rządził jeden komunista, to nigdy nie miało żadnego wpływu na zgrane społeczeństwo które samo dbało o swoje otoczenie a co najważniejsze inni to piękno znane w całej Polsce, szanowali. Nikt nikomu nie zabierał podwórek, przydomowych ogródków, nikomu by nie przyszło do głowy aby cokolwiek zabierać mieszkającym tu Polakom. Tak to były dobre niemieckie czasy kiedy to mężczyzna był mężczyzną a kobietą kobietą, zresztą tak jak i teraz na niemieckich ziemiach gdzie tak chętnie jeździmy. To były piękne czasy kiedy miasto pełne zieleni przyciągało turystów z wielu stron kraju. Piękna wielka plaża z szerokimi dużymi pomostami z 5cio metrową trampoliną, wysokimi zjeżdżalniami do wody z nierdzewnej stali, sekcjami sportowymi, restauracją, przebieralniami i domkami kempingowymi a wszystko tak zadbane że łza się kręci w oku kiedy te czasy pod rządami komunistycznego to jednak dobrego gospodarza miasta się wspomina. I wcale to nie był pan Wełniak, nie nie choć a i za niego pod względem dbałości o to co zastał nie było tak źle. Poza tym nie wyprzedawał pod byle inwestycje ścieśniające miasto tereny. Nie robił tego co bez żadnych hamulców robi obecna władza betonujaca Złotów gdzie się da. Oczywiście tu u nas nie tylko imiona niemieckojęzyczne miały większą wartość niż wschodnie imiona i zwyczaje które jak widzimy ze Złotowa zrobiły coś co trudno nazwać i w czym trudno się połapać. Czymże mają być Złotowskie Zdroje z zielenią w Zalesiu bo w mieście jej nie znajdziesz a jak już to tę z dalekiej przeszłości w zaniedbanych parkach z luj fontannami.
Tak w dzisiejszym Złotowie wszystko jest możliwe włącznie z jego całkowitą zabudową bez możliwości wyjazdu z niego.
Niemiecki porządek i przejrzyste miasto to przeszłość, pozostały tyko szlachetne imiona i wspomnienia.
Nam Trzaskowskiego nie potrzeba.
nie chodz po betonie
nie chodz po betonie 09.06.2020, 18:32
A nam w Złotowie bardzo potrzebny jest Prezydent Rafał Trzaskowski.
Ty patrzysz oczami dziecka i czekasz na rozwój umysłowy.Jak dojrzejesz inaczej spojrzysz na świat z innej perspektywy.
MOD
MOD 10.06.2020, 16:55
Kolego ,,chodz" gdzie chcesz jednak nie obrażaj bo ja to ci mogę powiedzieć tak do słuchu tylko tyle; Jeśli chcesz wiedzieć jaki odsetek w Polsce stanowi głupota wystarczy spojrzeć na procent poparcia PO".
Nie wiem czy po tym jest ci miło ale zauważ że nikt w komentarzach ciebie nie obrażał mówiąc czyimi oczami na co patrzysz. Tak więc głosuj na kogo chcesz wyrażają swoje zdanie i poglądy polityczne, jednak zejdź z chamskiej drogi tak niskiego bruku.
Potrzeby ci Trzaskowski napisz , bez inwektyw.
za głupi jesteś aby pouczać
za głupi jesteś aby pouczać 10.06.2020, 17:41
Powiedz Kaczyńskiemu,żeby nie obrażał Posłów na Sejm od "chamskiej hołoty"posłów w Sejmie a nas Polaków aby nie wyzywał od gorszego sortu,zdradzieckich mord .
A ty pajacu nie obrazaj ludzi z PO bo to inteligentni i mądrzy ludzie.Pis nazaciagał długów i brnie w błoto i ty z nogami w błocie sie obudzisz.
do specjalisty od ,,głupich" powyżej.
do specjalisty od ,,głupich" powyżej. 10.06.2020, 18:10
Po pierwsze nie on tylko ona, tak więc zwracaj się bezosobowo jak nie chcesz palić głupa.
Ja nie choruje na Trzaskowskiego a ty na Kaczyńskiego tak więc zrób badania i na relaksację. Zobaczysz że ci przejdzie. O posłach że to ,, Chamska hołota " piszesz sam. Ja nie przytaczam nazistowskich haseł przedstawicieli PO typu ,, wyrżnąć pisowską watahę, strząsnąć pisiwską szarańczę, walić ich dechą czy niech najpierw wymrą te stare pisowkie k..... " To nie jest nasz PiSowski styl a swoimi wycieczkami ad persona przekraczasz cięnką nić prokuratury dlatego zastanów się nad treścią swoich komentarzy. Masz coś do Pana Kaczyńskiego który nie kandyduje napisz do niego i przedstaw mu swoje spostrzeżenia. Nie bądź odważnym tchórzem pod szyldem anonimu. Zresztą nie jesteś taki nieznany bo twoje IP jest zarejestrowane tak więc pamiętaj aby nie przekroczyć tej ciękiej granicy która może cię drogo kosztować.
Z całych sił głosuj na swojego kandydata Trzaskowskiego a jak wygra to będziesz chodził po suchej ziemi szukając nasypów z mirabelkami.
Życzę powodzenia.
do głupka powyżej
do głupka powyżej 11.06.2020, 11:17
oj.Zawistny Niemcze jak bys mógł to bys strzelał w tył głowy jak w 1939r.jak Niemcy bez zdania racji napadli na Polske i zabijali niewinnych Polaków.
To ja
To ja 06.06.2020, 10:10
Towarzysze i towarzyszki jest nas coraz więcej
CP
CP 06.06.2020, 01:44
Ludzie mówili, że liczą na powrót normalności, nic więcej.
POczekamy zobaczymy
POczekamy zobaczymy 05.06.2020, 20:37
Jak widać Demokracja ma się dobrze. Ciekawe czy zagranica to zauważy a jak nie to chyba zwolennicy KO i Trzaskowskiego doniosą jak przegra.
mar
mar 05.06.2020, 22:04
A gdzie doniosą, jak Duda przegra? Jak nawet oszustwa nie pomogą?
do mar
do mar 06.06.2020, 07:42
No gdzie, jak Duda przegra to też doniosą tam gdzie zawsze.
Dzisiaj każde dziecko o tym wie a ty jeszcze pytasz.
Mieszko
Mieszko 05.06.2020, 18:49
Dosyć dużo ludzi było, mam nadzieję że wygra
Lucy
Lucy 05.06.2020, 17:39
Ten lewacko-liberalny lektorat mnie zadziwia...Dlaczego jeśli ktoś krytykuje gogusia Rafałka-awarie to musi być zwolennikiem Dudy ??? Normalnie paranoja- ale Ci ludzie już tak mają...
n-l
n-l 05.06.2020, 22:12
No cóż, Lucy, "lektorat gogusia" raczej umie czytać i pisać, czego o tobie powiedzieć nie można. Zamiast komentować, do szkoły!!!
Lucy
Lucy 05.06.2020, 22:49
P.S Zajrzyj jeszcze do słownika i sprawdź znaczenie słowa lapsus albo literówka....
Lucy
Lucy 05.06.2020, 22:27
No cóż n-I Gdyby głupota ludzka miała skrzydła, fruwałbyś niczym gołębica!!!
Lektor
Lektor 05.06.2020, 18:09
Jesli slowo "lektorat" ma być wedlug Ciebie obrazliwe, to najpierw sprawdź jego znaczenie.
eLektor
eLektor 05.06.2020, 23:02
Zajrzyj do słownika i sprawdź znaczenie słowa
lapsus, może coś pomoże :)
Do Lektor
Do Lektor 05.06.2020, 18:31
Jednak myślenie nie boli. Prawda xD
Za Trzaskowskim
Za Trzaskowskim 05.06.2020, 17:24
Podzielcie się ilością zebranych podpisow.
Za Dudą
Za Dudą 05.06.2020, 17:02
Ej. Podajcie pozniej ile zebrali....
od Rafała za Rafałem
od Rafała za Rafałem 05.06.2020, 17:26
Jak można być za Dudą? Brrr....!
Boże widzisz i nie grzmisz
Boże widzisz i nie grzmisz 05.06.2020, 16:59
Bogu świeczka, a diabłu ogarek. Niektóre osoby mnie zadziwiają.
Wojtek
Wojtek 05.06.2020, 17:28
A mnie twoje zdziwienie na pozytywną reakcję Złotowian. Brawo dla NAS!!!
Lucy
Lucy 05.06.2020, 16:43
Naiwność ludzka nie zna granic. Jak można złożyć swój głos na tego lewacko-liberalnego gogusia...Wstyd.
Gajka
Gajka 05.06.2020, 17:27
Lucy, wstyd,że jesteś za Dudą.

Pozostałe