Biegam Bo Lubię - nowy projekt w Złotowie

  • 04.06.2020, 14:55
  • iej
Biegam Bo Lubię - nowy projekt w Złotowie
BiegamBoLubię to ogólnopolska akcja skierowana do miłośników biegania organizowana przez Fundację Wychowanie przez Sport, na czele której stoi Paweł Januszewski - mistrz Europy z 1998 roku w biegu na 400 m przez płotki. Założeniem akcji jest zachęcenie jak największej ilości osób do aktywnego spędzania wolnego czasu, poprzez wykorzystanie najprostszej formy ruchu jaką jest bieganie.

W Złotowie zapraszamy do udziału w pierwszym sezonie akcji BiegamBoLubię! Bezpłatne zajęcia biegowe rozpoczynamy w piątek, 12 czerwca o godz. 17.30 na stadionie miejskim w Złotowie przy ul. Wioślarskiej 5. Treningi będą trwały do 6 listopada włącznie. Czas trwania treningu 60 minut. Zajęcia poprowadzi trener lekkiej atletyki Jakub Kokowski.

Zapisy odbywają się przez funpage BiegamBoLubię - https://www.facebook.com/Biegam-Bo-Lubię-Złotów-105528707785299/

Zapraszamy! 😉

Więcej informacji o akcji BiegamBoLubię - https://biegambolubie.com.pl/

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe