Konkurs plastyczny rozstrzygnięty

  • 02.06.2020, 17:02 (aktualizacja 02.06.2020, 17:06)
  • iej
Konkurs plastyczny rozstrzygnięty
Młodzi mieszkańcy w czasie kwarantanny przygotowywali prace związane z krajobrazem gminy. Teraz nadszedł moment na rozstrzygnięcie konkursu

Konkurs ten był dość nietypowy, gdyż uczestnicy większość spośród prac plastycznych przedstawili w formie skanu. Przedmiotem była praca graficzna przedstawiająca dowolny element związany lub kojarzący się z krajobrazem gminy Zakrzewo. Wśród dwudziestu zgłoszonych prac były obrazy przygotowane w bardzo różnych technikach, niemniej jednak wszystkie stały na wysokim poziomie artystycznym i bardzo trudno było dokonać ich oceny. Ostatecznie w każdej kategorii komisja postanowiła przyznać po trzy pierwsze miejsca w każdej kategorii, zaś pozostałe prace zostały wyróżnione i również nagrodzone. Podczas podsumowania laureaci otrzymali z rąk wójta Marka Buława oraz przewodniczącego Rady Gminy Krzysztofa Doroszuka gratulacje, dyplomy i nagrody rzeczowe. Prace najmłodszych mieszkańców towarzyszyły obradom uroczystej sesji, zaś w najbliższym czasie planowane jest przygotowanie wystawy pod szyldem „Krajobraz gminy Zakrzewo”.

Wszyscy uczestnicy, którzy z różnych przyczyn nie byli obecni na rozdaniu nagród są proszeni o kontakt telefoniczny pod nr 67 266 70 75 wew. 47 lub poprzez e-mail [email protected] celem ustalenia indywidualnego terminu odbioru dyplomów i nagród.

Przedszkole:
1) Oskar Madej
2) Franciszek Tomasz
3) Alan Szalski
Szkoła podstawowa klasy I-III:
1) Amelia Glugla
2) Karolina Pikulik
3) Wiktoria Kołodziej
Szkoła podstawowa klasy IV-VIII:
1) Roksana Szymańska
2) Patryk Rostankowski
3) Jan Graczkowski

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy zarówno dzieciom, jak i rodzicom, za udział i zaangażowanie.

UG Zakrzewo

iej

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe