Żegnaj druhu i przyjacielu

  • 02.06.2020, 09:46 (aktualizacja 02.06.2020, 19:32)
  • iej
Żegnaj druhu i przyjacielu
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 2 czerwca b.r. odszedł na wieczną służbę członek naszej jednostki, nasz przyjacield dh Jerzy Dąbrówka.

 

Rodzinie i bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia. Cześć jego pamięci!

Dh Jerzy był członkiem naszej jednostki przez 53 lata! W latach 1995-2001 pełnił funkcję naczelnika jednostki. Dwukrotnie został odznaczony Złotym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa otrzymał również Odznakę Honorową "Semper Vigiliant"
Cześć jego pamięci!

Msza Święta żałobna odbędzie się w kościele pw. Św. Barbary w Radawnicy dnia 04.06 i godzinie 12:00

OSP Radawnica

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe