Pożegnanie inspektora nadzoru budowlanego

  • 27.05.2020, 15:13 (aktualizacja 29.05.2020, 10:28)
  • iej
Pożegnanie inspektora nadzoru budowlanego

Pani Ewa Radeberg pożegnała się dzisiaj ze stanowiskiem Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Złotowie. Przechodząc na emeryturę, odebrała najlepsze życzenia m.in. od Wicestarosty Złotowskiego Małgorzaty Sameć i Przewodniczącego Rady Powiatu Złotowskiego Juliana Brewki.

- Dziękujemy za wieloletnią, dobrą pracę na rzecz mieszkańców powiatu złotowskiego, za sumienne wykonywanie zawodowych obowiązków oraz profesjonalizm - powiedziała Małgorzata Sameć, jednocześnie życząc, by emerytura była dla pani inspektor czasem spełniania wszelkich planów i marzeń.

W ślad za tą decyzją powierzono pełnienie obowiązków Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego dla Powiatu Złotowskiego ekspertowi nadzoru budowlanego panu Mateuszowi Szwedzie.

Starostwo Złotów

iej

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
eska
eska 27.05.2020, 20:27
Powiaty powinny być zlikwidowane, są nikomu do niczego niepotrzebne - a pieniądze przeznaczyć na służbę zdrowia
LKJHGD
LKJHGD 28.05.2020, 20:04
Oczywiście! Zamiast lokalnych samorządowców, wybieranych i rozliczanych przez wyborców lepszy będzie partyjny aparatczyk wskazany przez "warszafkę" na podstawie nieznanego szerokiej publiczności podziału wpływów w partii rządzącej (czytaj: BMW - bierny, mierny ale wierny).
popieram
popieram 28.05.2020, 13:58
Tak tylko Starosta powinien z wnioskiem o LIKWIDACJĘ POWIATÓW wystąpić do Marszałka Sejmu.

Pozostałe