Nowy komendant w Okonku

  • 26.05.2020, 18:07
  • iej
Nowy komendant w Okonku

Asp.szt. Przemysław Sudnikowicz został nowym Komendantem Komisariatu Policji w Okonku. Życzymy wielu sukcesów zawodowych.

Rozkazem mł. insp. Roberta Chwedczyka Komendanta Powiatowego Policji w Złotowie, na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Okonku powołany został asp. szt. Przemysław Sudnikowicz.

Asp. szt. Przemysław Sudnikowicz z Policją związany jest od 2001r. Karierę zawodową rozpoczął w Komisariacie Policji w Jastrowiu, gdzie pełnił służbę na różnych stanowiskach, zdobywając doświadczenie w pionach prewencji i kryminalnym. W 2017 roku został funkcjonariuszem Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Złotowie, na stanowisku do spraw organizacji służby. Od marca br. pełnił obowiązki Komendanta okoneckiej jednostki.

Asp. szt. Przemysław Sudnikowicz dał się poznać jako świetny fachowiec, policjant sumienny i oddany służbie, potrafiący zarządzać zespołem ludzi i dobrze współpracować z innymi jednostkami i instytucjami. Posiadane doświadczenie i umiejętności wykorzysta w dalszej służbie kierując Komisariatem Policji w Okonku. Nowemu Komendantowi życzymy wielu sukcesów zawodowych.

IW/IW

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Z pozdrowieniami
Z pozdrowieniami 29.05.2020, 21:29
Gratulacje Przemku i życzę wiele sukcesów jak i w życiu zawodowym jak i prywatnym pozdrawiam

Pozostałe