Ucho van Gogha?

  • 19.05.2020, 12:46 (aktualizacja 19.05.2020, 12:50)
  • iej
Ucho van Gogha?

Kolejne zdjęcie Barbary Chodery ukazało się w wydawnictwie Angora. To fotografia drzewa przy drodze Złotów-Stawnica, które pani Basia wypatrzyła jadąc rowerem. Podpis do zdjęcia głosi: Vincent van Gogh... Czyżby nawiązanie do słynnego, obciętego ucha wielkiego artysty?

iej

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Co jest grane.
Co jest grane. 20.05.2020, 10:33
Ucho Uchem a gdzie informacje o Koronawirusie.
Czyżby natura drzewa była dla nas ważniejsza niż stopień zagrożenia powodowany zarazą która coraz bardziej dotyka sąsiednie powiaty graniczące z powiatem Złotowskim.
Czyżby wątpliwe zwycięstwo Burmistrza Złotowa i Pani Kidawy Błonskiej w proteście wyborczym spowodowało że mieszkańcom Złotowa już nie są potrzebne raporty dotyczące zarazy stojącej u granic naszego powiatu.
Czyżby doszło do jej zwalczenia o czym my nic nie wiemy a wiadomości z kraju dla naszego regionu są niepokojące.
?
? 19.05.2020, 18:01
A dzie KWW pis?
Fiser
Fiser 19.05.2020, 17:51
Nie Nie to drzewo od dziesięcioleci ostrzega mieszkańców wjeżdżających do Złotowa że to miasto podsłuchu i inwigilacji z TW na pierwszym froncie.
To było ostrzeżenie.
Nie wiecie gdzie was podsłuchają lub Uwaga, miasto ma gumowe ucho.
Tyle lat w Komunie tyle po niej a drzewo w swoim przeznaczeniu trwa i trwa mówiąc cicho, to nadal aktualne - bądźcie czujni.
jw
jw 19.05.2020, 16:21
Basia jest genialna. Amatorka w fotografii, ale ma perfekcyjne oko i intuicję. Brawo!

Pozostałe