Hotel dla Pszczół

  • 18.05.2020, 12:50
  • iej
Hotel dla Pszczół

W Złotowie na rondzie przy Urzędzie Miejskim stanął Hotel dla Pszczół. To niewielki drewniany domek, w którym owady mogą odpocząć i schronić się przed deszczem.

Kolejne lokalizacje w Złotowie to park przy ul. Promykowej oraz ogród sensoryczny przy Przedszkolu Publicznym Nr 2.

UM Złotów

iej

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ZEZ
ZEZ 20.05.2020, 17:21
Dajcie już spokój ta inscenizacja śmieje się sama z siebie.
Wystarczy popatrzeć.
zwolić wUM całą Ekologię
zwolić wUM całą Ekologię 19.05.2020, 17:27
Czy wyście już całkiem pogłupieli? Pszczoły są tam gdzie kwiaty kwitną a nie na betonowym pomniku.
Trawniki kosicie aby pszczoły nie mogły zbierać nektaru a tu szopka>wstyd.Naćpane wszystko na kupie.To koło pomnika Domańskiego są róże to już prędzej tam.Co za debilny pomysł na betonowisku postawic takie straszydło.WSTYD!!
Na półwyspie zamkowym zerwać pół hektara trawnika i zasypac piaskiem z brzydkimi huśtawkami a Pszczołom budke koło Urzedu Miejskiego w Złotowie postawić.
Przyjeżdżajcie Turyści i Fotografujcie ten ABSURD.
TV Aste zaproście żeby pokazali na całą Wielkopolskę,że w Złotowie pszczoły gromadzą się na BETONOWISKU GDZIE OBOK PRZEJEŻDŻAJA TIRY I CIĘŻARÓWKI ZE ŚWINIAKAMI ORAZ CIĘZARÓWKI Z BALAMI DREWNA DO TARTAKÓW.!!!! TEGO NIE GRALI JESZCZE W ŻADNYM KINIE !!!
PZL
PZL 21.05.2020, 16:37
Na tym rondzie nie ma betonu! Z tego co widzę to hotel domek stoi wśród kwiatów! Wstyd to pisać takie bzdury i krytykować wszystko!!!
Emma
Emma 21.05.2020, 19:25
Człowieku z tych kwiatów miodu nie będzie.
Z tego hotelu też żadnego pożytku nie będzie.
Proszę popatrzeć gdzie jest miejsce takich domków w fachowej literaturze. Często zdarza się że pokazują gdzie jest ich właściwe miejsce i jakie jest ich przeznaczenie.
U nas w mieście ta ekipa rządząca może jakby założyła domki z pułapkami na szczury to może i byłoby to pożyteczne działanie bo szczurów w rejonie starego miasta ci nie brakuje. Zresztą każdy wie jaka jest sytuacja w mieście gdzie teraz po nowej ustawie śmieciowej mają one co robić.
Real
Real 19.05.2020, 20:05
Przecież tu nie chodzi o pszczoły tylko o reklame burmistrza. Jak postawi to na łące to nikt nie bedzie chwalil burmistrza, a tu - prosze, jaka reklama. Pszczoly są tylko dodatkiem i nie ma znaczenia czy tam będą.
Eko-Deko
Eko-Deko 19.05.2020, 18:22
Ale już grają i to z jakim rozmachem.
Miasto betonujemy, plomby deweloperskie stawiamy i do Hoteli dzikie pszczoły zapraszamy bo tych pożytecznych już nie mamy.
Teraz na hotele z dzikimi pszczołami popatrzymy i wnet w Biedronce miód sobie kupimy.
Miasto działa choć nie buduje ale w innowacji folkloru się pokazuje.
Tym przedsięwzięciem napewno w kraju pierwsze miejsce zajmuje
Trzeba się wreszcie po zimie mieszkańcom pokazać by pożyteczny cel hoteli im okazać.
Wciskając kit przez pszczelą grandę chce się przyciszyć nieudana wyborczą grandę.
Widać było na ul Domańskiego że z pobliskich nieużytków już dzikie pszczoły drepczą do hotelu miejskiego.
W tym hotelu wykończone pszczoły będą miały swój gaj a z okna Ratusza poleci melodia Pata, pata, taj pszczoło nie lataj bo tu jest twój raj.

Turystka
Turystka 18.05.2020, 17:27
O kuźwa, nie mogę oderwać oczu od tego folkloru.
Po prostu piękne a jakie przewiewne.
Ten projekt to pewnie POchodzi z programu rządowego POprzedniej ekipy - Mieszkania dla was bo my mamy swoje z odzysku tzw Spadkowe " ( Warszawa, Wrocław, Łódź, Gdańsk )
Cóż jakie władze takie hotele i mieszkania.
Proszę o odp. jak ktoś wie.
Proszę o odp. jak ktoś wie. 18.05.2020, 20:11
No tak pszczoły mają a gdzie w Złotowie budowane są, mieszkania dla młodych z wsparciem rządowego programu - MIESZKANIE PLUS
władza ma willle i domy to po co o kogoś sie martwić
władza ma willle i domy to po co o kogoś sie martwić 19.05.2020, 17:31
Nigdzie.Urząd Miejski nie ma odpowiednich ludzi aby tym tematem się zajęli.Jarocin ciągle buduje i buduje Mieszkania+.

Pozostałe