Kiedy wybory?

 • 07.05.2020, 11:59 (aktualizacja 08.05.2020, 23:18)
 • Iej
Kiedy wybory?

W Dzienniku Urzędowym Województwa Wielkopolskiego pojawiła się informacja o wyznaczonym terminie wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej w Złotowie - na dzień 12 lipca 2020 r. Nowy radny lub radna zastąpi w RM śp. Zygmunta Muzioła w okręgu nr 9.

KALENDARZ WYBORCZY

WYBORÓW UZUPEŁNIAJĄCYCH DO RADY MIEJSKIEJ W ZŁOTOWIE

 

Lp.

Termin wykonania czynności wyborczej*

Treść czynności

1.

do 18 maja 2020 r.

 • podanie do publicznej wiadomości, w formie obwieszczenia, informacji o numerze i granicach okręgu wyborczego, liczbie wybieranych radnych oraz o wyznaczonej siedzibie terytorialnej komisji wyborczej;

 • zawiadomienie Komisarza Wyborczego w Pile I o utworzeniu komitetu wyborczego oraz o zamiarze zgłaszania kandydata na radnego;

2.

do 28 maja 2020 r.

 • zgłaszanie Komisarzowi Wyborczemu w Pile I kandydatów do składu Miejskiej Komisji Wyborczej w Złotowie;

3.

do 2 czerwca2020 r.

 • powołanie przez Komisarza Wyborczego w Pile I Miejskiej Komisji Wyborczej w Złotowie;

4.

do 7 czerwca 2020 r.

do godz. 2400

 • zgłoszenie Miejskiej Komisji Wyborczej w Złotowie list kandydatów na radnych;

5.

do 12 czerwca 2020 r.

 • zgłaszanie Komisarzowi Wyborczemu w Pile I kandydatów do składu Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 5;

 • podanie do publicznej wiadomości, w formie obwieszczenia, informacji o numerze i granicach obwodu głosowania oraz siedzibie obwodowej komisji wyborczej, w tym o lokalu przystosowanym do potrzeb wyborców niepełnosprawnych, a także o możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika;

6.

do 21 czerwca 2020 r.

 • przekazanie wyborcom (pod jeden adres bez względu na liczbę wyborców zamieszkałych pod tym adresem), przez Komisarza Wyborczego w formie druku bezadresowego, informacji o terminie wyborów, godzinie głosowania, sposobie głosowania oraz warunkach ważności głosu w danych wyborach oraz możliwości głosowania korespondencyjnego lub przez pełnomocnika;

 • powołanie przez Komisarza Wyborczego w Pile I Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 5;

 • sporządzenie spisu wyborców;

7.

do 27 czerwca 2020 r.

- rozplakatowanie obwieszczenia Miejskiej Komisji Wyborczej w Złotowie o zarejestrowanych listach kandydatów na radnego;

- zgłoszenie Komisarzowi Wyborczemu w Pile I zamiaru głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych oraz
wyborców, którzy najpóźniej w dniu głosowania kończą 60 lat;

8.

do 3 lipca 2020 r.

 • składanie wniosków o sporządzenie aktu pełnomocnictwa do głosowania;

9.

do 7 lipca 2020 r.

- zgłoszenie Komisarzowi Wyborczemu w Pile I zamiaru głosowania korespondencyjnego przez wyborców podlegających w dniu głosowania
obowiązkowej kwarantannie, izolacji lub izolacji w warunkach domowych;

10.

10 lipca 2020 r.

o godz. 2400

 • zakończenie kampanii wyborczej;

11.

11 lipca 2020 r.

- przekazanie przewodniczącemu obwodowej komisji wyborczej spisu wyborców;

12.

12 lipca 2020 r.

godz. 700 – 2100

 

 • głosowanie

 

* Jeżeli koniec terminu wykonania czynności określonej w kalendarzu wyborczym przypada na sobotę albo na dzień ustawowo wolny od pracy, termin upływa pierwszego roboczego dnia po tym dniu. Jeżeli kodeks nie stanowi inaczej, czynności wyborcze są dokonywane w godzinach urzędowania sądów, organów wyborczych, urzędów gmin oraz konsulatów (art. 9 § 2 i 3 Kodeksu wyborczego).

 

Iej

Iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (39)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
I tura wystarczy.
I tura wystarczy. 18.05.2020, 14:28
No tak jak mówił klasyk, wybieramy nowego starego lub robimy takie zmiany żeby się nic nie zmieniło.
My pisuary o tym wiemy i dlatego w dniu wyborów na Andrzeja Dudę zagłosujemy.
pisuary już przegrały
pisuary już przegrały 18.05.2020, 10:47
Czas na zmiany.Kiedy wybieramy nowego Prezydenta ?
Głosujmy na Andrzeja Dudę.
Głosujmy na Andrzeja Dudę. 17.05.2020, 18:15
Chcecie czy nie to, tak i tak Andrzej Duda zostanie wybrany na drugą kadencję Prezydentem Rzeczpospolitej Polski.
Zostanie Prezydentem wszystkich Polaków. Będzie nas godnie reprezentował w wszystkich rejonach świata.
Czekamy na niego nie tylko my ale i Unia Europejska oraz przedstawiciele wszystkich krajów które dobrze życzą Polsce i chcą współpracy z nami, jej mieszkańcami dla obopólnego dobra.
na nartach tylko dobrze mu wychodzi
na nartach tylko dobrze mu wychodzi 17.05.2020, 19:12
Ty uważaj na zakręty.Nie agituj bo kazdy ma swój rozum.Słabego prezydenta nie chcemy.On tylko harcerstwo,społecznościowe "leśne ruchadeła",narty.
On w ogóle nie zna sie na gospodarce,którą zawalił.
Nagrał jakies rapery.
Kogo ty polecasz BARANIE,TEPA GŁOWO PISOWSKA
Tylko ANDRZEJ DUDA.
Tylko ANDRZEJ DUDA. 17.05.2020, 21:45
Ty bezmózgowcu powyżej od nart, wiedz że ,,On" jak go nazywasz kandydat na Prezydenta elekta dobry jak piszesz narciarz jedzie prosto do Pałacu prezydenckiego.
Nowy twój kandydat na kandydata do prezydentury Pan USTERKA dzisiaj grożący Polakom likwidacja TV publicznej już się wyrypał i dalej nie pojedzie.
U was tylko chamstwo groźby i pogarda a to nie pasuje nawet do chlewa a co dopiero do Pałacu.
Cóż nie ma wyjścia.
tylko głupie bezmózgi popierają PiS
tylko głupie bezmózgi popierają PiS 18.05.2020, 10:39
PiS nawet wtraca się do "Trójki" radiowej.Rozwalili Trójke,gdzie muzyczni,najlepsi dziennikarze pracowali po 40Lat.CENZURA PiSu bo w piosence Kazik zaśpiewał"czy twó jból jest lepszy od mojego"Kaczyńskiego w najwiekszej pandemii,ochroniarze zawiezli na grób jego matki.Nam na krok nie wolno było wyjśc z domu .PiS rozwalił za to całe radio TRÓJKĘ.
Prezydent jak zawsze popiera Kaczyńskiego i co mu Kaczyńki podsunie to Andrzej Duda podpisuje,dlatego traci poparcie bo taki słaby Prezydent nie może Prezydentem.Nigdy nie był Prezydentem wszystkich Polaków bo tylko 32% na niego głosowało.Kaczyński już jest bardzo stary i dalej rzadzić Polską nie może a tym bardziej z tak słabym Prezydentem.
Wprowadzili REŻIM I CENZURĘ.
a CYMBAŁY ICH POPIERAJA.
Tylko A. Duda
Tylko A. Duda 18.05.2020, 14:24
Cymbały nie cymbały napewno burmistrza o pozwolenie nie pytały i jak się powiesz po wyborach że Andrzeja Dudę wybrały.
Zobaczysz że Platformiane patole po wyborach będą w jeszcze niższym dole zła, nienawiści i pogardy do drugiego człowieka.
POstawmy na pedrylicę!
POstawmy na pedrylicę! 15.05.2020, 11:08
Śmieszek mógłby wystartować! Skoro była kobieta kandydatem to zamiana tez powinna być na ten kierunek.
OWYŻ
OWYŻ 14.05.2020, 21:07
PREGO i inni mają rację że te protesty przeciwko Rządowi to był bojkot wyborów ogłoszonych na 10.05.2020r.
Proszę posłuchać wszystkie TV oni o tym mówią. Jedni że sukces KE który pozbawił szans panią Kidawę Błońską na przyzwoity wynik wyborczy a teraz zostawiają ją samą sobie. Inni Komercyjni mówią że ten zbiorowy BUNT przesuwający wybory był nieopłacalny. To doprowadziło państwo do śmieszności w Europie w której nie ma państwa występującego przeciwko sobie.
Widać w Uni mało wiedzą a napewno nie o tym że w Polsce jest wiele miast z Burmistrzami którzy choć władzę mają z wyboru a nie nadania myślą że są bogami więc jawnie w pismach protestowych występują przeciw swoim mieszkańcom.
To jest jakieś kuriozum, Epidemia, Koperty zabójcze i przesunięte wybory na życzenie niższej władzy. Niższej władzy dzięki której trosce w tym Burmistrza po ogłoszeniu nowego terminu wyborów zostaniemy bezpośrednio wepchnięci w przygotowane miejsca komisji. Miejsca gdzie każdy wyborca kichnie, prychnie, kaszlnie, smarknie i przekaże to co ma na dzień przesuniętych wyborów przekazać w imię władzy bo napewno nie Demokracji w której zgłoszonego ośmieszone go przez kolegów kandydata wymienia się na nowego i to wcale nie lepszego.
Wygrana Andrzeja Dudy jest pewna a czas podziękowania dla naszej polskiej opozycji za troskę o nasze zdrowie tak i tak nastąpi.
kom
kom 12.05.2020, 18:05
Wybory prezydenckie, to jedna wielka FARSA !
WPIS
WPIS 12.05.2020, 18:26
No peeeewnieee bo Andrzej Duda i tak wygra więc po co się wysilać.
Do WPIS
Do WPIS 12.05.2020, 18:37
To już nie jest takie pewne, poparcie dla niego słabnie z każdym dniem. Kaczyński o tym wie, dlatego forsował przeprowadzenie wyborów 10-maja. Na debacie też wypadł bardzo słabo.
ONO
ONO 12.05.2020, 18:43
Nie ważne jak kto wypada lecz jak spada.
Zawsze tak było.
głos
głos 12.05.2020, 17:55
Kaczyński swoimi decyzjami sam sobie zablokował te wybory!! Najpierw zamknął ludzi w domach i nastraszył, a potem zdziwienie, ze nie ma komu przygotować te wybory, że nie ma chętnych do pracy w komisjach. Delegatura pilska ogłosiła 16-kwietnia trzeci nabór i nic to nie dało. A następnie odebrano PKW możliwość decydowania. Dużo kombinacji, dużo zamieszania, wiele spóźnionych decyzji, jedna wielka niewiadoma I niech mi jakiś głąb nie wciska, że nie można było tego przewidzieć i podjąć odpowiednie kroki już w styczniu czy nawet w marcu, kiedy rząd wprowadził swoje zakazy i nakazy..W wielu krajach już wraca się do normalności, firmy pracują, nie blokuje się rozwoju gospodarki i nie doprowadza się ludzi do skrajnego ubóstwa. A tutaj syf. Co robi rząd? Kupuje armatki wodne i sprzęt do pacyfikowania obywateli zamiast wydać te miliony np.na tarczę antykryzysową! Legalność pobierania danych osobowych przez pocztę polską też jest pod wielkim znakiem zapytania, bo skoro wyciekły karty do głosowania, to dane osobowe, którymi przecież się handluje, tym bardziej mogły wyciec
KOKS
KOKS 12.05.2020, 18:50
No Kaczyński cię zamknął, Kaczyński kazał ci głosować, Kaczyński ma wpływ na otwieranie zakładów za granicą, Kaczyński kupuje armatki wodne dla ciebie. Wszędzie Kaczyński, Kaczyński, Kaczyński który ci nakazuje, zakazuje a ty do niego nie piszesz tylko płaczesz na tej stronie internetowej.
Cóż potrzebujesz go więc cię pocieszę, bedziesz go jeszcze mało bardzo długo.
Mogę ci tylko powiedzieć, daj głos.
Do KOKS-a
Do KOKS-a 12.05.2020, 19:02
Widać, że z ciebie taki wierny misiu o małym rozumku
A to dobre.
A to dobre. 13.05.2020, 21:54
No wreszcie prawda o kandydatach na prezydenta. Cytuję poniżej ,, Nareszcie musimy wybrać kandydata na Prezydenta Polski" Dalej jest mowa o tym że prezydentem musi byc Małgorzata Kidawa Błońska". O co tu chodzi czy ten Kidawa-Błońska to naprawdę facet równa kobieta bo przyznam że można się pogubić jak podczas zamkniętych komisji wyborczych w dniu 10 Maja 2020r. czego nie siedzieliście że je zamknęliście jako patrioci.
To teraz tak wygląda Patriotyzm czyli aby przeciw.
Małg.Kidawa-Błońska na Prezydenta
Małg.Kidawa-Błońska na Prezydenta 12.05.2020, 18:23
Nareszcie musimy wybrać Polaka na Prezydenta Polski a nie erzac.Prezydentem musi byc Małgorzata Kidawa-Błońska,która wszystkich potraktuje równo.Jest wielką patriotką,szlachetną kobietą i uczciwą.
Na uczciwych ludziach w Rządzie najbardziej nam zależy.
Kaczyński podzielił ludzi na "swoich" i im wielkie nagrody i wysokie pensje a reszta to "drugi sort",który niszczą dogłębnie.Zniszczyli całą Polską gospodarkę,duzo ludzi na kredytach,długach,bez własnych mieszkan,bez przyszłości na lepsze jutro bo kraj jest bardzo mocno zadłużony przez nieudolność władzy PiS. Rząd sprzedaje Obligacje ,czyli pożycza pieniądze od społeczeństwa.Nie robi się dla wszystkich TESTÓW na cv19,tylko wybiórczo dla niektórych a reszta społeczeństwa musi zapłacic jak chce dowiedzieć sie czy złapała wirusa.M.K.-Błońska od dawna napominała Rząd aby wszystkim zrobic Testy,wyłapywac z dronów zarazonych ale nie bo nie ma pieniędzy NAGLE i niech w maseczkach poduszą sie.
Do wyborcy MKB
Do wyborcy MKB 12.05.2020, 19:06
No tak niech wygra a ty głosuj na nią bo
Dobra kobieta była w kampanii.
Życzę przegonienia Koronawirusa jeszcze przed jej wygraną a Testy będą wspomnieniem po Kaczyńskim. Życzę tanich kredytów, długich lat w pracy, powrotu do niższej najniższej pensji, życia bez 500+, trzynastek i żadnych dodatków tak jak było za rządów PO PSL.
Myślę że wtedy NAGLE przybędzie fura pieniędzy i z patrzenia na nie napewno z głodu się nie dusisz.
Jak widzisz bedziesz ponownie najniższym nie klasyfikowanym sortem z jedyną słuszną partią telewizją jak i jej gościem będzie będzie szlachetna, uczciwa, Prawdziwa Prezydent M.K. BŁOŃSKA.
Tylko nie zapomnij i idź na wybory które ogłosi Pani Marszałek Witek notabene z partii PiS której prezesem jest J. Kaczyński od którego czy chcesz czy nie tak wiele zależy.
wybrca
wybrca 09.05.2020, 05:37
Pulicie wracaj do swojego Zalesia ,i tam zabraniaj blokuj co chcesz i kogo chcesz a od Złotowian trzy kroki w bok . Złotowianie to inteligentna społeczność Oni wiedzą czy chcą czy nie chcą głosować . Precz z dyktaturą pulitowską precz !!!!!!Wystąpię do sądu o ukaranie burmistrz Pulita za blokowanie wyborów prezydenckich !
Powiat Złotów.
Powiat Złotów. 09.05.2020, 08:23
Wszystko się zgadza oprócz tego że on nie z Zalesia a z Górzna.
W Zalesiu mieszkają same porządne Pulity a ten z nimi w konflikcie jak z wszystkimi nie bogatymi.
Pozdrowienia dla Zdzicha który pomimo że Pulit jest wspaniałym ciepłym człowiekiem.
A co z epidemią w Lipcu?
A co z epidemią w Lipcu? 08.05.2020, 08:12
To dobrze, bo trzeba uzupełnić brak wspaniałego radnego i człowieka śp. Pana Zygmunta Muzioła.
Jedyną osobą która mogła by być wybrana bez problemu w jego miejsce to wielki i oddany społeczności lokalnej działacz społeczny którego wszyscy z tego tytułu znają. Jest on jednym jak nie jedynym budowniczym miasta Złotów. To pan W. Fidurski wielki patriota od 1991r. mający ogromne doświadczenie w współpracy z Burmistrzami Złotowa. Bezproblemowe uzyskanie mandatu dało by mu możliwość oficjalnie zasilić klub obecnego pana Burmistrza z którego dobrocią i wyrozumiałością wielu mieszkańców się spotkało. Poza tym złotowscy wyborcy PiSu mielibyśmy już cały PiS u władzy w komplecie bo wszystko w jednym.
Jest jednak jeszcze jedno pytanie, czy karta wyborcza z jego kandydaturą też będzie oznaczona Czerwoną błyskawicą.
Tak brak radnego jest bardzo widoczny lecz czy do zastąpienia?
Mika
Mika 08.05.2020, 10:57
Oczywiste powyzsze spojrzenie na fakty bo jak to się wszystko ma do calej obstrukcji samorzadu do działań podejmowanych przez Polski Rząd.
Dlaczego my mamy pójść na wybory 12 tego lipca skoro ten sam burmistrz przeprowadzajac bojkot wyborów prezydenckich ogłasza w stanie epiemiologicznym wybory uzupełniajace do Rady Miasta. Co nas wtedy bedzie chroniło czy płaszcz burmistrza czy co a co z danymi osobowymi tych którzy nie beda chcieli brac udziału w wyborach uzupełniajacych. Czy burmistrz też bez pytania ich o zdanie przekaże je komisjom. Co tu jest grane, gdzie prawo gdzie KONSTYTUCJA która raz dobra raz niedobra.
Co na to nasza a może rzeczywiście ich opozycja.
głos
głos 12.05.2020, 18:59
Mieszkańcy okręgu wyborczego nr 9 potrzebują reprezentacji w radzie, obecnie jej nie mają i to tylko oni mogą zagłosować, a nie całe miasto
Do fiku Miku powyzej
Do fiku Miku powyzej 11.05.2020, 17:37
To PKW podejmuje decyzje o wyborach, a nie burmistrz
chaos
chaos 12.05.2020, 17:10
Ostatnie zagrywki PIS zabrały PKW możliwość decydowania w sprawie wyborów 10-maja
PREGO
PREGO 11.05.2020, 19:41
Wreszcie prawda ,, To PKW podejmuje decyzję o wyborach a nie burmistrz "
Burmistrz jedynie je blokuje i sabotuje, przypominam list przeciw wyborom który własnoręcznie podpisał pod protestem bezpartyjnego stowarzyszenia wielkopolskich włodarzy (HMMMM) Podobnie do tego działania na polecenie kilku piszących listy w ochronie zdrowia mojej rodziny choć go o to nie prosiliśmy nie wydał Poczcie polskiej naszych danych osobowych które i tak latają po Złotowskich instytucjach jak gołębie pocztowe.
Cóż podobnie jak na ul Jerozolimskiej ludzie listy piszą a Burmistrz rąbie z grubej rury.
Geno
Geno 13.05.2020, 21:59
Zawsze PROTEST to BUNT przeciwko czemuś a podpisany protest to jego akceptacja.
Do PREGO
Do PREGO 12.05.2020, 18:30
Za bardzo kierujesz się emocjami zamiast czytać ze zrozumieniem lub po prostu przeczytać. Zasugerowałeś się tytułem artykułu zamiast wniknąć w treść pisma. To nie był list przeciw wyborom prezydenckim, tylko wniosek o przesunięcie wyborów, a to znacząca różnica (!) Po ogłoszeniu przez PIS pandemii nie było już fizycznej możliwości przygotowania wyborów prezydenckich w terminie na 10-maja. PIS sam sobie zgotował ten los
Czytaj i myśl że zrozumieniem. PREGO
Czytaj i myśl że zrozumieniem. PREGO 12.05.2020, 19:14
Dla ciebie to jest różnica, dla mnie nie dlatego że to co wykonał Burmistrz z polecenia Totalnej Opozycji to nic innego jak bunt przeciw wyborom 10 MAJA 2020r.
Dzisiaj to rzeczywiście wygląda jak schizofrenia bo ci sami którzy dążyli do ,,przesunięcia wyborów" atakują Rząd PiSu o to że wybory 10.05.2020r. się nie odbyły.
Odpowiedz sobie sam, dzięki komu.
Epidemia trwa a wielu z nas od 10 tego Maja odebrało wiele listów nie wiedząc który jest zabójczy ten z poczty czy urzędu.
Do PREGO
Do PREGO 12.05.2020, 19:31
A ty byłeś za tym żeby zrobić te wybory podczas pandemii? Dziwne ... Ci co atakują PIS zarzucają mu nie to, że wybory 10-maja się nie odbyły, tylko brak decyzji o przesunięciu i wielką niewiadomą do samego końca. To chore, że na stronach PKW odbywało się do końca odliczanie do 10-maja, a nie było instrumentów do przeprowadzenia wyborów
Za PREGO
Za PREGO 13.05.2020, 10:51
Tak ja byłem za wyborami 10 MAJA 2020r bo głosowałem na Prawo i Sprawiedliwość i popmieram działania rządu który wybory musi przeprowadzić w terminie określonym przez KONSTYTUCJĘ RP.
Co do Epidemii to Rząd miał 100% racji w wyborze terminu który zablokowany został przez nieodpowiedzialną opozycję w tym waszego Burmistrza.
Epidemia trwa i teraz kiedy doczekaliscie się przesunięcia terminu wyborów bredzicie że 10 Maja 2020r. chcieliście głosować a komisje wyborcze były zamknięte.
Co swoim działaniem osiągnęliście ano to że wzrost chorych na Koronawirusa w niektórych miejscach wzrósł o 50% i to was zadowala bo jesteście zwycięzcami bojkotu wyborów wcześniej ogłoszonym terminie.
Dla was nasze zdrowie wogóle nie ma znaczenia tylko wasz przewrotny plan przeciw wszystkiemu. Zachowujecie się tak jak dwóch przysłowiowych ,,wariatów" chcących uciec z psychiatryka co się nie udaje bo jeden z nich zauważa że na drzwiach wisi otwarta kłódka na co drugi odpowiada, to trzeba ją zamknąć po czym z zadowoleniem wracają do miejsca z którego chcieli uciec tłumacząc że nie mogli bo drzwi były zamknięte. .
Cóż sytuacja inna miejsce inne ale morał ten sam.
Do PREGO
Do PREGO 13.05.2020, 12:32
Bredzisz
WPIS
WPIS 13.05.2020, 21:01
Tak, nie tylko PREGO ,, Bredzi " i się cieszy się bo wygramy a ty tę wygraną naszego kandydata Andrzeja Dudy zobaczysz już w I Turze.
Choć nie wiesz jaka to radość kiedy patrzy się na waszą klęskę to może.....
A co tam ty tego nie zrozumiesz.
do głupka powyżej
do głupka powyżej 12.05.2020, 10:31
Durniu licz sie ze słowami bo Burmistrz nic nie sabotuje i nic nie blokuje.W Sądzie może cie oskarżyć i ukarać grzywną 5000zł to się zamkniesz pisowcu.
MdM
MdM 12.05.2020, 18:42
,,Dureń do głupka powyżej" licz się ze słowami bo możesz zapłacić jeszcze więcej za te słowa to żaden problem.
Burmistrz jest odpowiedzialny z nie wydanie danych tam gdzie dostał dyspozycje od Rządu RP i nie wykonał tego decydując za tych którzy chcieli głosować i nie dali mu prawa do blokady wyborów 20.05.2020r. Prawdą jest też to że podpisał się pod protestem przeciwko wyborom. Poza tym niewątpliwą prawdą jest że wydał polecenie na wycięcie drzew bo o to prosiło w listach sześć rodzin ul Jerozolimskiej.
Tak więc wszystko co napisał ,,PREGO" to prawda wyrażona przez samego Burmistrza lecz to co ty ,, Dureń" ,,do głupka powyżej" napisałeś może cię zaprowadzić do prokuratury.
W związku z tym uważaj na to co piszesz bo namierzyć cię to żaden problem.
Do MdM
Do MdM 12.05.2020, 19:13
No nie wiedziałem, że nasz burmistrz ma taką władzę, aby zablokować wybory. Ktoś mądrzejszy od ciebie ostrzegał cię przed pomawianiem, bo za to możesz beknąć, ale widać jesteś na to za tępy. A jeśli chodzi o dane osobowe, to PIS nie dał żadnej podstawy prawnej, żeby te dane wydać, wręcz przeciwnie: prawo tego zakazuje
do DO MDM
do DO MDM 15.05.2020, 09:34
GODZ. 9:15 OŚWIADCZENIE o rezygnacji w wyborach kandydatki na Prezydenta
RP M. Kidawy Blonskiej gdzie po podjęciu decyzji sama potwierdziła że bierze odpowiedzialność za ,, BOJKOT WYBORÓW " w dniu 10.05.2020r w którym jej największym sojusznikiem byli ,, NASI SAMORZĄDOWCY."
Tak więc hamuj ,, do głupka powyżej " może ciebie znacznie więcej kosztować.
do Do MDM
do Do MDM 13.05.2020, 21:22
A gdzie ty to wyczytałeś że PiS wystąpił o przekazanie danych osobowych.
Ciebie trapi ta sama choroba z ciężkimi objawami co tych którzy od siedmiu miesięcy stają w poprzek Rządowi, Prezydentowi i wyborcom PiS.
Czytaj prawo a może kiedyś je zrozumiesz i przejdziesz na stronę dobrej mocy. A bekać to możesz do woli bo nie wydanie danych spowodowało zablokowanie Wyborów i tylko to jest waszą wygraną bo na więcej was nie stać. Są u was w KO tacy co wszędzie do PiSu krzyczą bedziesz siedzieć nie wiedząc że kij ma dwa końce.
Rząd nie PiS wydając dyspozycje nie kieruje się podstawą prawna tylko Konstytucją która dla każdego powinna być jasna.
Żaden Burmistrz z opozycji nie miał podstawy prawnej aby nie wydawać danych osobowych dlatego zrobili to co zrobili w proteście przeciwko Rządowi.
To jest ostateczne zdanie jak nie zrozumiałe to trudno, twój problem.
Tak czy siak Andrzej Duda i tak wygra w l Turze, już my się o to postaramy.

Pozostałe