Listy do głosowania na tablicach ogloszeń

  • 06.05.2020, 19:24
  • iej
Listy do głosowania na tablicach ogloszeń

Na tablicach ogłoszeń w Złotowie pojawiły się kopie list kandydatów w wyborach na prezydenta RP. Wszystko w ramach akcji: Nie bądź jak minister Sasin, bądź bardziej. Nie drukuj jednej karty, zrób ich więcej, ozdób swoje miasto.

Za akcją stoi Ogólnopolski Strajk Kobiet, którego znak umieszczono na plakatach. 

iej

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Vic
Vic 07.05.2020, 19:58
Ten słupski pedhał co bił matkę w Krośnie kłamał! Kłamał, że jest w polityce żeby coś zrobić. Mówił, że w Słupsku wprowadził program tanich mieszkań, to jest nieprawda! Poczytajcie co słupszczanie na to. Pozostawił tylko długi i prokuratora w aquaparku.
Debata.
Debata. 07.05.2020, 21:50
Vic dlaczego zaraz ,, pedhał" przecież to nie napędza roweru a tym bardziej nie może bić matki której nie ma bitej na rowerach. Chyba to pomyliłeś z marką która może być bita na rowerach także tych elektrycznych.
Poza tym ,,pedhał" nie może kłamać bo nie ma prawa w polityce pełnego prawa.
W polityce można tylko mijać się z prawdą która zawsze można odwrócić do góry kołami.
Ach już nikt za tym nie ,, nadanża. "
Obelix
Obelix 07.05.2020, 18:37
Wypraszam sobie obrażanie Polskich Kobiet !,, Za akcją stoi Ogólnopolski Strajk ludożerców , którego znak umieszczono na plakatach". Polskie kobiety nie są za zabijaniem własnych dzieci jasne !
Nic nowego
Nic nowego 07.05.2020, 21:35
To prawda że Polskie kobiety nie są za zabijaniem dzieci lecz są kobiety które też nie są za zabijaniem własnych dzieci lecz cudzych tych nienarodzonych.
Przecież potwierdzają to w marszach popierających legalna aborcję.
Brawo Kobiety macie racje
Brawo Kobiety macie racje 07.05.2020, 15:26
Też oglądałem Debatę na prezydentów.Duda wypadł słabo.Najlepiej wypadł Dr Bossak ,ma dobry program dla Polski i dla poprawy bytu Społeczeństwa.Będzie jak Gierek.Wybuduje tanie mieszkania na wynajem,z niskim wkładem własnym.Dla młodych ludzi to bardzo ważne ,mieć stały kąt i zameldowanie na stałe a nie to co teraz za Dudy,wysokie koszty wynajmu bez zameldowania i ogrzewać jego meble i ściany za moje pieniądze.Te wszystkie bloki i szkoły nie tylko w Złotowie wybudował Gierek.Mamy gdzie mieszac.A A.Duda rządzi 6lat
i nie wybudował nic.Oni po 65tys.na każdego a emerytom po 35zł i zaakcentował,że to "była nareszcie duża rewaloryzacja" o swojej nagrodzie nie powiedział oraz ile posłowie dostali.Dr Bossak zmniejszy Sejm o połowe,czyli o 230Posłów to zobaczcie jak dużo kasy będzie dla nas pracujących i dzieci.
WPIS
WPIS 07.05.2020, 21:42
Przeczytałem całość komentarza ,, Brawo Kobiety i nie znalazłem nic co by przemawiało za ich racją.
Wg. twojego komentarza to prezydentem powinien być bosy kandydat który zmniejszy o połowę sejm by podnieść swoje gaże a my będziemy mieli tyle do powiedzenia co za Gierka dzięki któremu choć większość Złotowian ma gdzie mieszkać.
Cóż co wybierzemy to będziemy mieli.
VBV
VBV 06.05.2020, 22:22
To te *** z POKO! Ostatnio widziałem w wyborczej artykuł uderzający w sędziego Kamilowi Zaradkiewiczowi. Gazeta zarzuca mu, że jest geyem.
Polski.
Polski. 08.05.2020, 09:51
Panie VBV nie uchodzi nie uchodzi tak do ludzi obojętnie czy z POKO czy innych opcji politycznych.
Te zakropkowane słowo o wiadomym znaczeniu nie pasuje nawet do prowadzenia dyskusji podwórkowej.
Więc wznieś się pan ponad dno językowe i znajdź słowa które oddadzą twój pogląd na atak przeciwko sędziemu K. Zaradkiewiczowi.
Bolec
Bolec 06.05.2020, 21:21
Oglądam debatę prezydencką. Andrzej Duda dobrze wypadł. Kidawa coś tam brzęczy. Biedroń pojechałby do Berlina w pierwszej wizycie. Hołownia dzisiaj nie beczał.
Ekolog
Ekolog 06.05.2020, 20:29
A za chwilę będą strajkować w sprawie wycinek drzew...
do dziecka
do dziecka 07.05.2020, 15:13
jakbyś był ekolog to głupot byś nie pisał

Pozostałe