Sesja Rady Miejskiej w Złotowie

  • 06.05.2020, 15:40 (aktualizacja 06.05.2020, 19:21)
  • iej
Sesja Rady Miejskiej w Złotowie
Dzisiaj na sesji Rady Miejskiej Złotowa radni decydują m.in. o losach Budżetu Obywatelskiego na rok 2021 i udzielenia wsparcia przedsiębiorcom poszkodowanym skutkiem epidemii koronawirusa

W czasie sesji został postawiony wniosek, by z obrad wykreślić projekt uchwały dotyczący Konsultacji w sprawie Budżetu Obywatelskiego na rok 2021. Radny Krzysztof Koronkiewicz sugerował, że w czasie pandemii nie powinno być miejsca na wydatek rzędu 500 tys. zł. Radny Roman Głyżewski postawił wniosek, by nie rezygnować z budżetu, ale obniżyć jego wysokość do 300 tys. zł. I ten wniosek przeszedł. Ostatecznie jednak uchwała w sprawie konsultacji dotyczących Budżetu Obywatelskiego na rok 2021 nie została podjęta.

Radni jednogłośnie przyjęli uchwały dotyczące pomocy przedsiębiorcom poszkodowanym skutkiem COVID-19, a także wsparcie szpitala w zakresie zakupu respiratora.

iej

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe