Próg ułatwi życie

  • 06.05.2020, 00:30
  • iej
Próg ułatwi życie Nie czekajmy, aż dojdzie tu do tragedii - mówią mieszkańcy tej części miasta
Mieszkańcy ulicy Jerozolimskiej w Złotowie proszą o próg zwalniający ruch drogowy

Na ulicy Jerozolimskiej już jest jeden próg, ale zbudowany w dalszej części ulicy od styku z ulicą Zamkową. Tymczasem mieszkańcy posesji położnych bliżej ul. Zamkowej oraz działkowcy proszą o kolejny próg, który byłby położony w okolicy posesji nr 2 i 4. W ich ocenie pojazdy poruszające się z nadmierną prędkością ich ulicą stanowią ogromne zagrożenie dla pieszych, szczególnie dzieci. Ulica Jerozolimska nie ma chodnika, co dodatkowo podnosi brak bezpieczeństwa osób poruszających się pieszo.

W tej sprawie zostanie złożona interpelacja do burmistrza Złotowa.

iej

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkaniec
mieszkaniec 06.05.2020, 05:39
A tak w ogóle to należało by wyciąć na zakręcie żywopłot, gdyż znacznie ruch na zakręcie - widoczność na tym zakręcie jest fatalna, do tego wąska jezdnia - aż dziw, ze tam jeszcze jakiegoś wypadku nie było!

Pozostałe