MZUK wspiera szpital

  • 04.05.2020, 16:19
  • iej
MZUK wspiera szpital

Dzisiejszy dzień przyniósł kolejny, bardzo ważny i potrzebny gest wsparcia i solidarności wobec personelu Szpitala Powiatowego im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie. W południe dyrektor Joanna Harbuzińska-Turek i jej zastępca Marcin Druszcz, przy udziale Starosty Złotowskiego Ryszard Goławski, odebrali maseczki chirurgiczne, kombinezony ochronne oraz termometry bezdotykowe, które osobiście przekazali Jacek Fertikowski – Prezes Zarządu Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Złotowie oraz Mariusz Walter – Wiceprezes Zarządu MZUK Sp. z o.o.

Wspomniane środki ochrony osobistej podarowała złotowskiemu szpitalowi firma China Everbright International – właściciel mławskiej spółki Novago (ta posiada pakiet większościowy udziałów w MZUK Sp. z o.o. w Złotowie). To istotna pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa pracy personelu medycznego, wsparcie znaczące i potrzebne.

Cieszymy się, że w tym niełatwym dla nas wszystkich czasie ludzka solidarność i bezinteresowność widoczne są tak wyraźnie. Dobrze wiedzieć, że możemy na siebie liczyć. Wraz z dyrekcją szpitala powiatowego – dziękujemy!

Starostwo Złotów

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
woj
woj 06.05.2020, 17:47
Dziękujemy Wełniakowi za sprzedanie MZUK który teraz jest w rękach skośnookich. Brawo!
póki my żyjemy
póki my żyjemy 05.05.2020, 12:53
Panie Starosto chcemy też mieć O/Zakaźny w Złotowie.Miejsce jest aby dobudować od ginekologii aż do wewnętrznego.Laboratorium obmurować murami i nad Lab. jeszcze dwa piętra.UE dołoży ale trzeba poprosić.
Tak zaraza nigdy nie zniknie jak przewidują,zniszczy ludzi,zostaną tylko drzewa.
nigdy więcej nic z Chin
nigdy więcej nic z Chin 04.05.2020, 19:52
Dziękujemy bardzo.Każde wsparcie dla Szpitala jest mile widziane.
A ty,Panie właścicielu nie importuj już nic z Chin.Zła jakość wię nie zanieczyszczaj Polski naszej pięknej tym badziewiem.
Tanie ,chińskie nie oznacza dobrego towaru.
Chcemy rodzimych,Polskich wyrobów .Należy wpierac nasze rodzime Firmy ponieważ przekonaliśmy się,że chińskie towary są najgorszej jakości na świecie a po za tym tam w Chinach mutują sie nastepne wirusy broni biologicznej więc nie sprowadzaj zarazy bo jest ona również na towarach.
Ta czerwona szmata ,na której po chińsku napisane powinna dawno znależć się w piecu.
Do USA jak wysyłają to wszystko piszą po angielsku a do Polski nawet nie wysilili sie napisac po angielsku.
My Segregujący
My Segregujący 04.05.2020, 20:21
A co ma do nas chińska płachta gdy maseczki i kombinezony ochronne przekazuje MZUK ale z naszych zawyżonych przez klepnięcie burmistrza opłat za odpady komunalne pomimo zmniejszonych ilości wywózek.
My swoje robimy, segregujemy, płacimy i to od nas pochodzi ten sprzęt jedynie przekazany przez rozszerzone do bólu kierownictwo MZUK.

Pozostałe