Przedszkola zamknięte, biblioteka otwarta

  • 04.05.2020, 09:13 (aktualizacja 04.05.2020, 15:16)
  • iej
Przedszkola zamknięte, biblioteka otwarta
W sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Złotowie odbywało się dzisiaj spotkanie konsultacyjne w sprawie otwarcia przedszkoli, żłobków, instytucji kultury oraz obiektów sportowych.

 W spotkaniu uczestniczą przedstawiciele złotowskich przedszkoli, opiekunki dziecięce, przedstawiciele instytucji kultury oraz sportu, złotowskiego Sanepidu, a także kierownictwo i pracownicy Urzędu.

O wszelkich ustaleniach będziemy informować na bieżąco. Już wiadomo, że przedszkola pozostaną zamknięte, podobnie obiekty ZCAS, muzeum i dom kultury. Biblioteka może wypożyczać i odbierać książki. Na targowisko mogą powrócić osoby handlujące m.in. odzieżą i innym asortymentem.

UM Złotów

iej

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jan
Jan 06.05.2020, 05:43
Zamykanie bibliotek w tej sytuacji było błędem. Powinno się raczej zliberalizować zasady (np. 10 książek na 60 dni, wydawanie ksiażek tylko przez bibliotekarzy, po oddaniu książek przechodzą one 2-dniową kwarantannę, itd) niż zamykać!

Pozostałe