Złotowski Pakiet Pomocy Przedsiębiorcom!

  • 27.04.2020, 15:43
  • iej
Złotowski Pakiet Pomocy Przedsiębiorcom! Miasto Złotów podjęło się rozwiązań, które nie należą do powszechnych

Właśnie dziś zakończyły się prace powołanego przez Burmistrza Miasta Złotowa zespołu ds. opracowania systemu wsparcia dla przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie Gminy Miasto Złotów w związku z epidemią COVID-19 nad projektami, które mają wspomóc lokalnych przedsiębiorców pn. „Złotowski Pakiet Pomocy Przedsiębiorcom”.

Pozytywnie zostały zaopiniowane przez zespół następujące projekty uchwał:

1) w sprawie przedłużenia terminów płatności rat podatku od nieruchomości wskazanym grupom przedsiębiorców, których płynność finansowa uległa pogorszeniu w związku z ponoszeniem negatywnych konsekwencji ekonomicznych z powodu COVID-19 oraz

2) w sprawie wprowadzenia za część roku 2020, zwolnienia z podatku od nieruchomości: gruntów, budynków i budowli związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, grupom przedsiębiorców, których płynność finansowa uległa pogorszeniu w związku z ponoszeniem negatywnych konsekwencji ekonomicznych z powodu COVID-19.

Na najbliższej sesji Rady Miejskiej zostaną przedstawione oba projekty przygotowane przez zespół.

Jednocześnie informujemy, że niezwłocznie po ich uchwaleniu przekażemy je do publicznej wiadomości m.in. na naszej stronie internetowej. Znajdą się tam również numery telefonów do urzędników, którzy udzielą kompleksowych informacji w niniejszych sprawach.

UM Złotów

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
POMAGAJMY
POMAGAJMY 03.05.2020, 10:26
Kochani, kupujcie przyłbice z zakładu ROMB dawny Metalplast w Złotowie.
Tam pracują nasi mieszkańcy powiatu i nie tylko.
Koszt przyłbicy 14 zł za sztukę sprzedają w pakietach po 10 szt.
Mieszkańcy miast i wsi, rolnicy kupujcie nasz towar pomóżcie im przetrwać.
Pomagajmy solidarnie mając na uwadze swoje z i innych zdrowie.
Do Jan
Do Jan 28.04.2020, 08:55
Jan. Podaj w jakich firmach, urzędach i kto stracił pracę z powodu Koronawirusa.
Żadna Tarcza Antykryzysowa 3 nie funkcjonuje więc skąd ten szum. Jak już to raczej powinieneś odnieść się do blokady, sabotażu i łamania Konstytucji choćby w sprawie wyborów.
Broń jej tak aby także tobie gwarantowała ona równe prawo, pracę i dochód na normalne życie,. Czyń to bez zazdrości wobec osób które mają więcej czegoś więcej.
Zacznij dążyć do tego abyś też dużo zarabiał i nie martw się o coś co nie ma miejsca.
Jan
Jan 27.04.2020, 22:28
A co ze "zwykłymi" mieszkańcami miasta, którzy z powodu koronawirusa stracili pracę i nie mają z czego zapłacić swoich podatków czy czynszu?

Pozostałe