Komunikat Burmistrza Złotowa dla Przedsiębiorców

  • 06.04.2020, 14:24
  • iej
Komunikat Burmistrza Złotowa dla Przedsiębiorców

Zobacz zdjęcie wstępu

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
targ
targ 07.04.2020, 12:44
To co dzisiaj się dzieje na Targowisku to poraża ,i niestety będziemy mieli tego efekty za kilka dni.Brak jakichkolwiek zasad bezpieczeństwa,grupki osób dyskutujących o polityce ,brak odstępów miedzy osobami ,macanie towaru przez kupujących bez rękawiczek.Panie Burmistrzu otwierając Targowisko bierze Pan odpowiedzialność za to co tam się dzieje .Gdzie są Pana służby które biorą kasę nie wychylając nosa z czterech ścian ?Postępowanie Pana jest naganne do zaistniałej sytuacji jak Pan sobie nie radzi niech Pan ustąpi ze stanowiska .
hehehe
hehehe 08.04.2020, 12:13
Ludzie jak chcą chorować to niech chorują, to jest naturalna selekcja biologiczna, mniej idiotów będzie :)
Proszę
Proszę 08.04.2020, 13:21
Tytularny idioto hehehe nawet nie wiesz ale też możesz kwalifikować się do "selekcji biologicznej"
Nie życz drugiemu co tobie nie miłe.
Marta
Marta 08.04.2020, 12:13
Akurat w tej decyzji popieram stanowisko i decyzję Burmistrza. Czynne targowisko jak i Zielony Ryneczek nie stanowi większego zagrożenia dla myślącego społeczeństwa.
Nie wiem skąd bierze się ciągle nie nawet dla dobrych decyzji.
Ważne jest aby zachować ostrożność i wymaganą odległość, stosować się do kultury ochrony drugiego człowieka i będzie dobrze a kartofle i pietruszką nie uciekną. Żądamy spacerów, po parkach ulicach czy lasach a jak pozwoli się dwa razy w tygodniu zakupów na świeżym powietrzu to już źle.
Ludzie Burmistrz jaki jest taki jest, wielu go poznało z tej ciemnej strony i nikt tego nie zmieni. Władza to władza która zmienia podatnych ludzi w nieczułych potworów. Jednak nawet jedna pozytywna ich decyzja może być odebrana jako odruch człowieczeństwa nie powodowany żadnymi korzyściami osobistymi czy wybranych osób lecz dla całego społeczeństwa.
Jesli możemy z tego korzystać, korzystajmy rozsądnie.

Pozostałe