Zielony Ryneczek także w czwartki

  • 01.04.2020, 16:33 (aktualizacja 01.04.2020, 17:38)
  • iej
Zielony Ryneczek także w czwartki

Od 2 kwietnia 2020 r. Zielony Ryneczek na placu Paderewskiego w Złotowie będzie funkcjonował oprócz sobót także w czwartki, w godz. 8.00-14.00 - kwestię godzin otwarcia reguluje uchwała. Urząd Miejski prosi, by pamiętać o zasadach: zachowaniu odległości, zasad higieny i ostrożności. Przy stoisku będą mogły być tylko 3 osoby, konieczne użycie rękawiczek i środków dezynfekujących oraz rozproszenie klientów, podobnie jak przy zakupach w sklepie. 

iej

 

 

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jest OK.
Jest OK. 02.04.2020, 00:46
Nareszcie bardzo dobry drugi krok Burmistrza w kierunku dalszego ożywienia Pl. Paderewskiego. To nie tylko mi się podoba ale i wielu mieszkańcom tego rejonu. To odważna decyzja która może przyczynić się do uratowania przed bankructwem wielu właścicieli małych sklepików otaczających plac którzy przez lata płacą podatki do miasta. Oni z utęsknieniem czekają na prawdziwe ożywienie Placu Paderewskiego. Ten Zielony Ryneczek powinien funkcjonować od poniedziałku do soboty w godz 8÷14 o czym jak mi wiadomo niektórzy mieszkancy dawno panu mówili. Cel takiego ryneczku to zdrowe zakupy przy zachowaniu ostrożności teraz i duży ruch po przejściu obecnego paskudztwa które krzywdzi cały swiat. Po uspokojeniu sytuacji ruch na placu zwiększy się jeszcze bardziej co niewątpliwie korzystnie wpłynie na utarg właścicieli sklepikow. W osiągnięciu tego celu bardzo pomogła by całkowita rezygnacja z płatnego parkingu otaczającego plac. To nie jest miejsce przystosowane na taki biznes który hamuje dochody drobnych przedsiębiorców. Panie Burmistrzu tak dalej trzeba wyjść do ludzi a nie przeciw nim. Jeszcze trochę poczekamy i choć czas teraz zły to może się okazać że pouczający. Miejmy nadzieję że wkrótce dobre decyzje zaowocują sukcesem który po renowacji nawierzchni placu i obrzydliwej fontanny będzie tętnił innym ale zdrowym życiem.
obserwator
obserwator 01.04.2020, 16:52
z całym szacunkiem, ale wczoraj minister Szumowski mówi o "klasztornej kwarantannie", a Burmistrz otwiera targowisko !!!!!????? płatności gotówką, następne miejsce żeby się spotykać?? gdzie tu logika ????
Pomyśl
Pomyśl 02.04.2020, 09:09
Tak klasztor klasztorem ale podstawowe zakupy też gdzieś muszą zrobić i chyba lepiej na powietrzu niż w ciasnym warzywniaku.
na logikę
na logikę 01.04.2020, 21:49
Im więcej miejsc na zakupy, tym mniej ludzi skupionych w jednym miejscu, lepiej też na świeżym powietrzu niż w ciasnym zamkniętym pomieszczeniu. Na zewnątrz jest na pewno bezpieczniej

Pozostałe