Dyrektor ZDK objęła stanowisko

  • 01.04.2020, 16:00 (aktualizacja 01.04.2020, 16:29)
  • iej
Dyrektor ZDK objęła stanowisko
Dzisiaj, 1 kwietnia 2020 r., Beata Reszka-Sygiel - nowa dyrektor Złotowskiego Domu Kultury przejęła swoje obowiązki

Pani Beata Reszka-Sygiel wygrała konkurs na dyrektora ZDK po rezygnacji pani Marty Lasoty. Nową szefową złotowskiej kultury odwiedził dzisiaj burmistrz Adam Pulit, pytając o najbliższe zamierzenia, w tym losy sztandarowej imprezy Złotowa - Euro Eco Festivalu, którą być może będzie można zorganizować w sierpniu br. Obecnie ze względu na pandemię koronawirusa ZDK nie prowadzi żadnych zajęć, to czas na remonty, naprawy sprzętu itd.

Pani dyrektor i mieszkańcom miasta życzymy, by dom kultury w Złotowie jak najszybciej mógł podjąć normalną pracę!

iej

iej

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
podatnik
podatnik 03.04.2020, 13:51
Chyba ich pogięło!!!!!!! Po co obejmować teraz stanowisko czegoś co nie działa i przez miesiąc lub dwa lub trzy nie będzie działać. kto za to płaci???? Firmy zwalniają ludzi na potęgę a tu się robi takie przewałki jak za komuny.
odp
odp 03.04.2020, 16:16
Mylisz się ponieważ Dyrektor odpowiada za całe wyposażenie Domu Kultury również.Każdego dnia musi sprawdzac,czy nie było włamania.Naprawiac trzeba na bieżaco uszkodzone krzesła,wymiana zarówek.Dezynfekcje czy zrobiły sprzataczki ,toalety muszą byc czyste.Tak jak w domu ,panie szanowny.
Schody wejściowe ,poprzednik uszkodził ,nie naprawił.
Nasadzenie kwiatów i czystość przed Domem itd
oraz zrobić plan repertuaru,zawrzeć umowy z wykonawcami po epidemii itd itp
biskup
biskup 02.04.2020, 13:33
burmistrz niczym ksiądz dobre hehe
Przypis
Przypis 02.04.2020, 14:59
biskup, Nie obrażaj tą osobowoscią stanu kapłańskiego ani ludzi wierzących.
Wiara z pomocą Kościoła i księży do czegoś zobowiązuje, on o tym zapomniał kędy został burmistrzem.
Tam za drzwiami pokoju burmistrza wiara nie ma żadnego znaczenia a tym bardziej zastosowania. Wszystko jest wg. przepisów które stosuje jak chce tj. wg własnego uznania.
Takie postępowanie z posługą ksiezy nie ma nic wspólnego.
żal patrzeć
żal patrzeć 02.04.2020, 11:12
Zróbmy zbiórkę i kupmy Burmistrzowi płaszcz granatowy ,zimowy i letni bo ta kurtka to tylko do samochodu.powinna wisieć w samochodzie a po wyjściu z samochodu założyć płaszczyk jak na Burmistrza przystało.
Żona widocznie to bezguście.
brunerski
brunerski 02.04.2020, 18:28
płaszcz latem?
ty pewnie na plażę taki zakładasz...
jt
jt 02.04.2020, 07:49
Szkoda, że członek komisji konkursowej nie napisał paru zdań o nowej dyrektorce. Nie wiemy nawet, jakie ma wykształcenie, doświadczenie zawodowe, czym przekonała komisję do swojej kandydatury. Dziwnie tajemnicza ta zwyciężczyni. Teraz się nie wykaże, bo nie ma w czym.
KLAPS
KLAPS 01.04.2020, 18:37
Pani dyrektor choć w tle życzymy wytrwałości.
Pan Burmistrz jak zawsze z przodu, widać że dobrze się ma ale czy o to chodzi.
Niech się postara
Niech się postara 01.04.2020, 17:35
Oby to nie była znów porażka dla miasta.
HIKI
HIKI 01.04.2020, 20:14
To ten burmistrz jest porażką.
Ja
Ja 01.04.2020, 18:42
Gratuluje zyczliwosci Trzeba bylo samem sprobowac, zamiast marudzic os samego poczatku. Milego dnia zycze!
Podpis
Podpis 01.04.2020, 17:03
Złotowski Dom kultury.

Pozostałe