Z pomocą szpitalowi

  • 18.03.2020, 20:12 (aktualizacja 19.03.2020, 10:12)
  • iej
Z pomocą szpitalowi
Dzisiaj wolontariusze - Karol Wrzalik i Michał Płonka zbierali dary dla złotowskiego szpitala

Zbiórka miała miejsce pod pływalnią laguna, gdzie od godz. 18.00 ludzie dobrego serca przywozili dary na rzecz szpitala - kawę, herbatę, ciastka, soki, a nawet ciasto własnego wypieku. Wiadomo także, iż wolontariuszki będą szyły maseczki, według wzoru, jaki używa się w kraju.

Wolontariusze dziękują wszystkim darczyńcom, i zapowiadają, że akcje będą powtarzane. Podziękowania należą się także Karolowi i Michałowi!

iej

iej

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Do GDZIE  Ty Sens.
Do GDZIE Ty Sens. 19.03.2020, 12:24
Żal dupę ściska ŻE można ! A może Ty nie masz nic do zaoferowanie w życiu napisz publiczne ten komentarz dla chłopaków ! Widać że SIĘ znacie tylko kto kogo jest przykładem czy ty nie znaczysz nic a MOŻE podajesz chłopaką rękę z usmiechem a teraz wielki częścioszek sie znalazł a może wirus KTÓRY zatrowa rodzinie życie .
A gdzie PKS
A gdzie PKS 19.03.2020, 07:27
Kolin rusz dupę i rób zbiórkę dla twojej rodziny z PKSu .
Szacu
Szacu 19.03.2020, 07:23
Dla tych co tak piszą niech sie nie denerwują bo żyłka im pęknie i znajdą sie w kłopotach i wtedy na sor i co zazdrosnicy nie będzie kto miła pisać takie hejty pozdrawiam was .
Kolin
Kolin 19.03.2020, 01:48
A kiedy dary dla PKSu? Przecież tam są autobusy, kierowcy! Też mają żołądki.
Ona
Ona 18.03.2020, 22:56
Ludzie opamietajcie się ! Trochę wiedzy nue zaszkodzi. Facebook poczeka. Niech mi tutaj ktoś wytlumaczy najważniejszą kwestię w dobie koronawirusa - gdzie tutaj jest sterylnosc ? Gdzie to przed czym się bronimy ? Zbieranie jedzenia na parkingu w jakieś auto ? Na dodatek dla osób które robią swoje normy w pracy gdzie kawę i herbatę mają. W szpitalu zlotowskim nie ma szaleństwa, oddziału zakaznego, nikt nie pracuje przy potwierdzonych przypadkach. Samozwańcze zbieranie ciast w dobie kwarantanny gdzie proszą aby byc w domu. Wstyd. Co na to Pani dyrektor?????
Fan
Fan 18.03.2020, 21:18
Super Chłopcy takich LUDZI jak naj więcej . A nie takich co tylko to źle a ich NAJ LEPSZS Brawo chłopacy
Złotowianin
Złotowianin 18.03.2020, 20:39
Super, a co się dzieje w szpitalu? Personel nie może opuszczać szpitala??? Nie zapominajmy o innych służbach,gdzie np policjanci codziennie kontrolują osoby które są poddane kwarantannie. Kiedy zbiórka dla mundurowych?? Co ze strażakami?? Zadania muszą podejmować normalnie. Kiedy zbiórka dla nich??
Gość
Gość 19.03.2020, 00:23
Funkcjonują normalnie
Mama
Mama 18.03.2020, 20:35
Jestem pełna podziwu. Oby było więcej takich ludzi.

Pozostałe