Zakrzewska Nagroda Rodła - zgłoś swojego kandydata!

  • 09.03.2020, 22:40 (aktualizacja 09.03.2020, 22:49)
  • iej
Zakrzewska Nagroda Rodła - zgłoś swojego kandydata!
Na podstawie uchwały nr XVI.134.2020 Rady Gminy Zakrzewo z dnia 20 lutego 2020 r. ustanowiona została Zakrzewska Nagroda Rodła, która stanowi honorowe wyróżnienie za osiągnięcia i zasługi na rzecz pielęgnowania wartości ujętych w Pięciu Prawdach Polaków Spod Znaku Rodła

Kandydatów do Nagrody zgłaszać mogą Wójt Gminy Zakrzewo, komisje stałe Rady Gminy Zakrzewo, kierownicy jednostek organizacyjnych samorządu terytorialnego, organizacje pozarządowe, polityczne i społeczno-gospodarcze, kościoły i związki wyznaniowe,  instytucje kultury  i historii oraz grupa co najmniej 25 mieszkańców gminy w terminie do 31 marca każdego roku kalendarzowego.

W związku w powyższym zwracamy się z uprzejmą prośbą o wytypowanie i zgłoszenie swoich kandydatów do uhonorowania Zakrzewską Nagrodą Rodła. Szczegółowe informacje oraz kartę zgłoszenia znajdą Państwo poniżej.

Regulamin Zakrzewskiej Nagrody Rodła ( doc , pdf )

Wniosek o przyznanie Zakrzewskiej Nagrody Rodła ( doc , pdf )

UG Zakrzewo

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
UPS
UPS 13.03.2020, 17:14
I co tu komentować ?

Pozostałe