Spotkanie z NGO

  • 09.03.2020, 15:22 (aktualizacja 15.03.2020, 11:57)
  • iej
Spotkanie z NGO
Dzisiaj w sali sesyjnej złotowskiego Urzędu Miejskiego odbyła się konferencja dot. dofinansowania zadań publicznych zaproponowanych i przyjętych do realizacji na rok 2020.

 Udział wzięli przedstawiciele NGO z terenu miasta m.in. z dziedziny sportu i kultury, największych beneficjentów wsparcia samorządowego. Omawiano m.in. dotacje dla organizacji pozarządowych w latach 2017-2019. Niepokojące jest to, że słabo są pozyskiwane pieniądze na ochronę środowiska, rozwój turystyki. Podczas konferencji Magdalena Wenda mówiła o zmianach w finansowaniu NGO, ale niewykluczone, że będą to zmiany na lepsze. Dotyczy to nowych konkursów, które będą obecnie ogłaszane. 

Mówiono także o imprezach, jakie są planowane na jubileusz 650-lecia-wykaz jest na stronie zlotow.pl 

Podpisano również umowy z NGO na rok 2020 z TPD, OSP, Fundacją Złotowianka, parafią WNMP Projekt Kostka, Tow. św. Cecylii, muzeum, Stowarzyszeniem Explorers, Chórem Nauczycielskim, Stowarzyszeniem Jedynka Dzieciom, Amatorskim Teatrem Miejskim, MLKS Spaerta Złotów (piłka nożna), Klubem Strzeleckim Supermen, Złotowskim Towarzystwem Tenisowym, Klubem Skata Krajna, MLKS Spider, FA Fair Play, klubem tenisa stołowego Sparta, Stow. Satori, klubem boksu Sparta, nieobecni - LKS Drogowiec  i Perfecta Futsal. 

Burmistrz zachęcał do podejmowania wsparcia z Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu. 

iej

 

iej

Zdjęcia (67)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
to też dot.Starostwa
to też dot.Starostwa 10.03.2020, 10:29
Moim zdaniem Urząd Miejski powinien nagradzac i wspierac Firmy,które zainwestowały w nowe inwestycje i dofinansowywać.A jak wydajecie na byle jakie badziewia to potem nie ma pieniędzy ,na rzeczy najważniejsze :NA ROZWÓJ GOSPODARCZY NASZEGO MIASTA.
Najwyższy czas zmienić taktykę wydawania pieniędzy z naszych podatków na rzeczowe cele.
lol
lol 10.03.2020, 12:20
Hm, firmy wspierane finansowo przez państwo. Brzmi trochę tak jak ten znienawidzony przez wszystkich socjalizm. Czyżby tak chołubiony przez wszystkich kapitalizm już nie działał? Przecież jak ktoś jest zaradny to sobie poradzi, nie?
coś odrzucić coś dodać
coś odrzucić coś dodać 10.03.2020, 09:25
W 2020r priorytetem powinna być fotowoltaika i dofinansowanie jej zUM.Po co te dopłaty na Kostki i na słaby sport.Chór Nauczycielski też słabo działa.
lol
lol 10.03.2020, 10:01
Dokładnie, skoro Złotów reklamuje się jako "Wielkopolskie zdroje" to może zacznie faktycznie dbać o klimat w naszym mieście, a nie cały czas tylko reklamować akcje zamiany piecy opalanych węglem i śmieciami na piece opalane węglem i śmieciami.
Edekzkrainykredek
Edekzkrainykredek 09.03.2020, 15:45
Bianga na prezydenta.

Pozostałe