Edward Bianga przewodniczącym Rady Seniorów!

  • 28.02.2020, 08:16 (aktualizacja 01.03.2020, 19:25)
  • iej
Edward Bianga przewodniczącym Rady Seniorów! E. Bianga - to m.in. prezes Klubu Skata Krajna, bardzo prężnie działającego...
W samo południe - 27 lutego, w Urzędzie Miejskim w Złotowie, odbyło się I posiedzenie II kadencji Złotowskiej Rady Seniorów.

W trakcie spotkania podsumowano dotychczasową pracę zespołu. Burmistrz Miasta przybliżył zgromadzonym inwestycje oraz tematy, które będą przedmiotem tegorocznych działań. Zwrócił się również z zaproszeniem do współpracy przy zadaniach związanych z pozyskiwaniem Funduszy Norweskich. Członkowie rady wybrali przewodniczącego Złotowskiej Rady Seniorów - Edward Biangę oraz jego zastępcę Halinę Trebik.

UM Złotów

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
bolo
bolo 28.02.2020, 20:18
ile jeszcze tych rad powołają w Złotowie? Co to jest Kraj Rad czy co? Czym te rady się w ogóle zajmują? Pewnie przychodzą do urzędu by się napić darmowej kawy i zagryźć paluszkami
Abraham
Abraham 28.02.2020, 18:34
KOMENTUJ
Ministerstwo spraw zagranicznych Norwegii poinformowało w czwartek o wycofaniu się z planowanej współpracy z Polską w ramach programu sprawiedliwości, finansowanego z tzw. funduszy norweskich. Polsce może przepaść około 292 mln zł. W połączeniu z Biangą to by się nawet zgadzało

Ind
Ind 28.02.2020, 12:36
Proszę poczytać komentarze Biangi na face wyzywanie ludzi od idiotów , bydła ,to tylko najłagodniejsze określenia . Ale takie mamy teraz czasy !
Kaim
Kaim 28.02.2020, 12:32
Bianga to obrzydliwy antysemita .Wstyd dla miasta .
ty miernoto
ty miernoto 28.02.2020, 13:31
a ty jesteś obrzydliwy Antypolski Antypolak.Tu jest Polska a nie Izrael !! w obronie obcego państwa sie wypowiadasz? i piszesz po polsku !!! juz dziś z tad wyjeżdżaj.Izrael Polski nie szanuje>Prez.Dudy nie zaprosił itd.
lmao
lmao 28.02.2020, 16:29
Gościu, naucz sie najpierw pisać po polsku zanim innych wyzywasz od "antypolaków"
Kaim
Kaim 28.02.2020, 14:08
Przecież to pleonazm
Do dzieła
Do dzieła 28.02.2020, 10:54
Teraz brakuje rady seniorek i rady mężczyzn!
senior
senior 28.02.2020, 10:28
Po co komu ta śmieszna rada seniorów? Tak samo jak rada kobiet. Chyba tylko po to, żeby Ulka miała gdzie prawić komplementy burmistrzowi.
zawsze i wszędzie
zawsze i wszędzie 28.02.2020, 11:41
Też to zauważyłam.A jaka wpatrzona w niego,pewnie zakochana platonicznie dlatego wszędzie jej pełno.
Wp
Wp 28.02.2020, 12:52
Bianga pamiętamy jak wyzywałeś nauczycieli od bydła !!
UM
UM 28.02.2020, 10:26
Władza daje moc !!!
Jadwiga
Jadwiga 28.02.2020, 10:04
Czy są jakies podstawowe wymagania, aby zostać seniorem? Chociażby: nie poszlakowana opinia, kultura osobista... Stanowczo protestuje, aby p. Bianga reprezentował Zlotów i jego Mieszkańców! Złotów, Sparta, Mieszkańcy dość już wycierpieli!!!
Filip
Filip 28.02.2020, 09:53
Pan Bianga nie powinien zajmowac żadnego stanowiska. Wystarczy poczytac jego obraźliwe komentarze, które umieszcza za pośrednictwem Facebook
G
G 28.02.2020, 10:22
ty powinieneś iść do więzienia za molestowanie dzieci. mało ci? wyprowadź się z miasta.

Pozostałe