Doceniono młodych sportowców

  • 27.02.2020, 16:45 (aktualizacja 27.02.2020, 20:42)
  • iej
Doceniono młodych sportowców

Już niejednokrotnie pisaliśmy, że mamy w powiecie złotowskim zdolną młodzież, a wczoraj mogliśmy się o tym przekonać po raz kolejny. Podczas sesji Rady Powiatu Złotowskiego doceniono osiągnięcia tych uczniów, którzy szczególnie wyróżniają się na płaszczyźnie sportowej. 

 

Wicestarosta Złotowski Małgorzata Sameć i Przewodniczący Rady Powiatu Złotowskiego Julian Brewka pogratulowali sukcesów czworgu sportowcom - Marcelinie Paluszkiewicz, Michałowi Markowskiemu, Mikołajowi Kawie i Ewelinie Lefik.

 

Marcelinie, uczennicy I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie, która realizuje się w rolkarstwie figurowym, przyznano stypendium. 

 

Pozostałą trójkę doceniono przyznając nagrody finansowe. 

 

Michał i Mikołaj również są uczniami złotowskiego Ogólniaka. Obaj trenują kolarstwo. Z kolei Ewelina, kształcąca się w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Wałczu, odnosi sukcesy w wioślarstwie.

Gratulujemy!

Starostwo Złotów 

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe