Przedszkolne jubileusze

  • 24.02.2020, 18:08 (aktualizacja 24.02.2020, 18:17)
  • iej
Przedszkolne jubileusze

W sobotę uroczyście jubileusze pracy zawodowej obchodziły trzy pracownice Przedszkola Publicznego w Zakrzewie. Jubileusz pracy zawodowej to chwila szczególna w karierze każdego człowieka, szczególnie, gdy jest się przez wiele lat związanym z jednym zakładem pracy – wówczas to wkład wniesiony w jego funkcjonowania i rozwój jest wręcz nieoceniony. W minioną sobotę uroczyście swoje jubileusze obchodziły trzy panie z Publicznego Przedszkola w Zakrzewie – Anna Kabatek 35-lecie pracy zawodowej, Katarzyna Braun - jubileusz 25-lecia oraz Beata Knajdek 35-lecie pracy.

W uroczystym spotkaniu udział brał również wójt Marek Buława, który z okazji jubileuszu złożył paniom serdeczne gratulacje oraz podziękowania za ogromny wkład pracy w działalność i rozwój Publicznego Przedszkola w Zakrzewie, zaznaczając jednocześnie, że pracę jubilatek od zawsze charakteryzowało oddanie i zaangażowanie. Włodarz gminy życzył również wytrwałości i entuzjazmu w wypełnianiu codziennych obowiązków oraz radości i satysfakcji z kolejnych lat pracy oraz spełnienia marzeń w życiu osobistym.

UG Zakrzewo

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe