Polonia podsumowana

  • 22.02.2020, 22:49
  • iej
Polonia podsumowana

Z profilu Polonii Jastrowie:

W piątek w restauracji "Folklor" miało miejsce zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków MKS Polonia Jastrowie, prezes klubu Tomasz Wojtiuk w imieniu Zarządu przywitał sympatyków, kibiców, zawodników, trenerów, samorządowców.

W pierwszej części Tomasz Wojtiuk przedstawił sytuację finansową klubu, w roku 2019 Zarząd klubu pozyskał w formie darowizn oraz umów sponsorskich blisko 100.000 złotych, które zwiększyły budżet o ponad 30%. Uhonorowani zostali najwierniejsi kibice naszego klubu wraz ze sponsorami. Specjalne wyróżnienia trafiły do Tomasza Balawandera, Marcina Klofika oraz Grzegorza Białasa, którzy przez ostatnie lata przyczynili się do rozwoju naszego stowarzyszenia.

Na zebraniu obecny był również przedstawiciel firmy DINO Polska Dawid Baran, z którą trwają obecnie rozmowy dotyczące współpracy.

W dalszej części zebrania Walne Zgromadzenie uchwaliło nowy statut. Zarząd klubu MKS Polonia Jastrowie decyzją Zgromadzenia został rozszerzony do 6 członków, w wyborach jednogłośnie na członka Zarządu wybrany został Mariusz Kubiak.

Dziękujemy wszystkim za rok 2019!

Polonia Jastrowie

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe