Pływackie mistrzostwa

  • 22.02.2020, 16:49 (aktualizacja 22.02.2020, 21:01)
  • iej
Pływackie mistrzostwa
X Zawody indywidualne w pływaniu w roku 650-lecia miasta Złotowa - fotorelacja.

Tegoroczne indywidualne zawody pływackie cieszyły się dużą popularnością. Łącznie wystartowało w nich ponad 70 zawodniczek i zawodników z ościennych województw i nie tylko. Zawody cechował wysoki poziom umiejętności pływackich w konkurencjach indywidualnych oraz sztafetach, co skutkowało osiąganiem bardzo dobrych wyników.

Największą atrakcją była nagroda jubileuszowa w postaci pobytu weekendowego dla dwojga osób nad morzem, która przypadła p. Radosławowi Staszkiewiczowi z Bydgoszczy - gratulujemy!!! Zawody przebiegły sprawnie o czym świadczą pozytywne recenzje uczestników. Mistrzostwa zorganizowane zostały przez Złotowskie Centrum Aktywności Społecznej i przeprowadzili je Tadeusz Drobczyński i Jakub Pieniążkowski. Obsługę sędziowską stanowiła młodzież I LO w Złotowie za co serdecznie dziękujemy.

ZCAS

iej

Zdjęcia (118)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe