Wyróżniono naszych!

  • 20.02.2020, 22:15 (aktualizacja 21.02.2020, 10:27)
  • iej
Wyróżniono naszych!
Wczoraj w MDK w Pile odbyła się Gala Piłki Nożnej Tygodnika Nowego. Podczas gali, której szeroki opis znajdzie się w najbliższym wydaniu Tygodnika Nowego, wyróżniono osoby związane z piłką nożną, w tym kilka z terenu powiatu złotowskiego.

W gronie najpopularniejszych piłkarzy za sprawą plebiscytu znaleźli się Wojciech Belka i Łukasz Gołka z Iskry Czernice. W stawce piłkarzy nagrodzono Radosława Chilińskiego (Polonia Jastrowie), wśród działaczy wyróżniono Tomasza Komorowskiego ze Sparty Złotów Akademia Piłkarska, w gronie trenerów Tomasza Miedzińskiego ze Sparty Złotów. Odkryciem roku ogłoszono Karola Smolińskiego ze Sparty Złotów (statuetkę odebrał T. Miedziński). Wśród samorządowców wyróżnienie otrzymała wiceburmistrz Złotowa Małgorzata Chołodowska. Wyróżnienia za działalność na rzecz rozwoju piłki nożnej w regionie otrzymali także: Zbigniew Wegner (Iskra Czernice), Andrzej Massel (Naprzód St. Wiśniewka) oraz Sławomir Czyżyk (Piast Skic).

Gościem gali był olimpijczyk Marek Bajor oraz dziennikarz radiowy Krzysztof Ratajczak, honory gospodarza gali pełnił starosta pilski Eligiusz Komarowski oraz prezes TN Marek Barabasz i Mariusz Markowski. Prowadzący - Wojciech Dróżdż.

Wyróżnionym gratulujemy!

iej

iej

Zdjęcia (71)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe