Zaproszenie na Dzień Kobiet!

  • 18.02.2020, 21:58
  • iej
Zaproszenie na Dzień Kobiet!

Szczegóły na plakacie

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Norma
Norma 22.02.2020, 10:06
Tłustym drukiem Wyraźnie napisano kto zaprasza.
Nigdzie nie ma tak że goście płacą za wizytę czy gościnę.
Przekaz jest jasny obchody Dnia Kobiet.
Marinka
Marinka 22.02.2020, 17:02
Jeśli kosztów nie ponosi zapraszający to rzeczywiście zasadne na czyj koszt jest to organizowane?
Czy jak przyjdę z koleżanką to będziemy musieli kupić bilet wstępu?
Jeśli nie to kto pokrywa koszty tego zaproszenia?
Feministka
Feministka 22.02.2020, 09:47
Pytania: . Kto ponosi koszty wynajmu sali kinowej zdk? Czy pani Kidawa- Błońska będzie prowadziła agitację wyborczą? Czy pani Środa zażarta gendercjanka będzie zajmowała się tak błahą sprawą, jak końcówki żeńskie nazw zawodów czy tytułów naukowych?
Kulturalny Mieszkaniec Złotowa
Kulturalny Mieszkaniec Złotowa 20.02.2020, 16:36
Czy pani z Rady Kobiet przeprosiła już mieszkańców Złotowa za insynuacje o braku kultury wśród mieszkańców miasta, wypowiedziane w programie w tv?
"feministka"
"feministka" 20.02.2020, 07:17
Reklama "szefowej" Złotowskiej Rady Kobiet, którą można było zobaczyć przed złotowskim sądem ze świecą, w TVP w "Pytaniu na śniadanie" a wcześniej jako kandydatkę do Sejmu z poparcia "Wiosny". Teraz "skręt" w stronę PO. O co chodzi?
Kameleon
Kameleon 19.02.2020, 19:45
Boże chroń nas przed tym władcą .
Środa, Błońska co jeszcze nas czeka pod jego patronatem.
Naszym celem jest przekazana Wiara a nie chora Ideologia.
nie dokuczaj innym
nie dokuczaj innym 20.02.2020, 13:24
naszym celem? ciemnogrodu celem-powinno być
znalazł sie ksiadz i rozpyla ,kadzi..
nie słuchasz Papieża Franciszka,który upomina "szanujcie niewierzacych i ludzi innych wyznań"
Sylwia
Sylwia 19.02.2020, 10:01
To jest główny cel tej rady. Na mieniu samorządowym promować ideologię lgbt++ oraz partię i funkcjonariuszy społecznych popierających tą ideologię.
Myślenie nie boli
Myślenie nie boli 19.02.2020, 19:16
Piszesz o czymś, o czym nie masz zielonego pojęcia. Slowo "ideologia" nie ma żadnego sensu w połączeniu z lgbt, nawet jeśli w kościele powtórzą to setki razy. Nie ma czegoś takiego jak "ideologia lgbt", to wymysł księży, który ma na celu odwrócenie uwagi od innych ważnych problemów, również w kościele. Ludzie z kręgu lgbt nikomu nie zagrażają i nikogo nie zarażają. Są obecnie ofiarami przebrzydłej propagandy.
19:16 myśl powoli
19:16 myśl powoli 19.02.2020, 19:57
LGBT nie ma nic wspólnego z ideologią i tęczowa zarazą, to dlaczego ci ludzie promują gender oraz publicznie w marszach wyśmiewają ciało kobiety jak i wiarę naszą i naszych ojców.
Ktokolwiek popiera ludzi LGBT mających w ustach słowa swoich przedstawicieli mówiących w TVN ,,stare ku...y pis muszą wymrzeć" nie zasługuje na żaden szacunek.
Można do nich tylko użyć słowa ,,puchu marny czym ty jesteś"
niski twój poziom
niski twój poziom 19.02.2020, 13:20
Ale palnąłeś matole.LGBT nie ma nic wspólnego z Radą Kobiet a że Przew.Rady należy do partii Lewicy to jej prywatna sprawa.
Hm
Hm 19.02.2020, 15:56
To co z nimi na wiecach robią przedstawiciele LGBT
Mors
Mors 19.02.2020, 09:25
Burmistrz bierze udział i zaprasza na kampanię Kidawy? J...Brrrr
do głupiego Brr
do głupiego Brr 19.02.2020, 13:16
Burmistrz jest dla wszystkich w mieście.Nie darłeś japy jak Burmistrz maszerował w3króli i jak był z Prez.Dudą przy pomniku Domańskiego.Wiec stul pysk pisowcu.
Tajemnica poliszynela.
Tajemnica poliszynela. 20.02.2020, 17:49
Nie, nie ten burmistrz jest dla siebie i bogatych każdy mieszkaniec to wie także od urzędników.
GF
GF 20.02.2020, 16:21
stul pysk-na nic lepszego cie lewacka szmato nie stac?
ZSM
ZSM 20.02.2020, 19:49
GF, czy to do burmistrza ten twój apel?
Wstydź się, zwolennik a taki cham.
Pisowiec
Pisowiec 19.02.2020, 16:02
Burmistrz jest jak powiew wiatru zawsze stoi przy tym z którym fotki wychodzą najlepiej.
No nie wyszło dość ciekawie z Prezydentem co było widać w pąsowych kolorach na spotkaniu z mieszkańcami w Złotowianie.
No cóż punkty były ale POsypia się u boku pani M. Kidawy bo tam to już tylko pomarańczowy uśmiech PO a to w naszym regionie przyniesie lawinę głosów.
Tak więc nie ważne z kim stoisz, ważne co z tego się ma.
Podpis
Podpis 19.02.2020, 19:19
A to akurat trafna chrakterystyka burmistrza
partia
partia 19.02.2020, 08:40
Dzień kobiet czy dzień platformy ?

Pozostałe