Mieszkanie wspomagane oddane do użytku

  • 18.02.2020, 10:29 (aktualizacja 22.02.2020, 22:49)
  • iej
Mieszkanie wspomagane oddane do użytku

Dzisiaj w budynku przy pl. Kościuszki 7 w Złotowie miało miejsce oddanie do użytku mieszkania tzw. wspomaganego, czego beneficjentem jest p. Mariusz, mieszkaniec Złotowa. Mieszkanie wspomagane to program który realizuje MOPS, a remont wykonał MZGL. Pan Mariusz może mieszkać bezpłatnie w pełni wyposażonym mieszkaniu, dodatkowo korzystając ze wsparcia pracownicy MOPS. To program, który ułatwia start w życie. W przekazaniu mieszkania uczestniczył burmistrz Złotowa Adam Pulit i kierownicy - MOPSu Piotr Brewka oraz MZGLu Jarosław Bobek oraz kierownik wydziału w ratuszu Sylwia Muzioł.

Jak czytamy na profilu miejskim: Oddanie lokalu do użytku ma na celu stworzenie optymalnych warunków dla usamodzielnienia się osób z niepełnosprawnościami, przy zachowaniu zasady integracji społecznej. Lokator tego mieszkania, ma również przydzielonego asystenta z MOPS-u, który będzie go przygotowywał do samodzielnego życia, wspierał w rozwiązywaniu problemów i dbał o jego bezpieczeństwo.  

iej

iej

Zdjęcia (20)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 19.02.2020, 10:15
Ale prysznic to jakaś porażka
Brawo MOPS
Brawo MOPS 18.02.2020, 13:58
Akcja bardzo szczytna ale Boże ile tu zdjęć i komu one potrzebne?

Pozostałe