Czworo kandydatów

  • 17.02.2020, 10:07 (aktualizacja 17.02.2020, 10:32)
  • iej
Czworo kandydatów

Dzisiaj w ratuszu w Złotowie n,a posiedzeniu komisji konkursowej nastąpiło otwarcie ofert w konkursie na dyrektora Złotowskiego Domu Kultury. Wpłynęły 4 oferty, oto nazwiska kandydatów: Izabela Szmyt (Złotów), Beata Reszka-Sygiel, (Szczecinek), Renata Kowalczyk (Złotów) i Sławomir Kaźmierczak (Piła). Wszyscy spełnili procedury formalne zgłoszenia do konkursu. Decyzja komisji o wyborze dyrektora zostanie podjęta 26 lutego 2020 roku po rozmowach kwalifikacyjnych. 

iej

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Monika
Monika 20.02.2020, 16:38
Wydaje mi się że nie ma lepszej kandydatury niż pani Renata. Jest znana i lubiana przez mieszkańców korzystających z biblioteki i przede wszystkim zna się na kulturze. Wystarczy z Nią porozmawiać i wszystko jasne
P. K
P. K 18.02.2020, 19:52
Pani Renato trzymam kciuki!
A drugiej kandydatury ze Zlotowa nie skomentuje... ;) miejmy nadzieję, że to nie jest już z góry obstawione stanowisko.... ;)
Jeszcze raz trzymam kciuki za p. Kowalczyk ! :)
analiza prostactwa
analiza prostactwa 18.02.2020, 20:56
Takim sposobem nie pomagasz kandydatce. Szkodzisz, bo sugerujesz,że w środowisku tej osoby kręcą się kreatury z podobnym do ciebie sposobem gry no fair.
Rzeczywistość
Rzeczywistość 20.02.2020, 16:43
Ha ha ale palnales! To zabrzmialo ttak jak by konkursy w UM byly grą fair!
więc uważaj
więc uważaj 19.02.2020, 13:24
ona cię może oskarżyć z powództwa cywilnego jeśli nieprawde głosisz
Gość
Gość 18.02.2020, 16:54
Myślę, że i tak więcej do zaoferowania na tym stanowisku ma osoba, która kolekcjonuje ikony, niż ta, która kolekcjonuje własne buty. Z drugiej jednak stronu co raz częściej dyrektorami zostają osoby, które niewiele mają do powiedzenia. To przykre ale prawdziwe.
Iti
Iti 18.02.2020, 16:41
Kandydat z muzeum.... czyli dom kultury zmieni sie na dom emeryta bo w chwili obecnej takie oferują tam wydarzenia. Kultura to radosc, energia, życie, ludzie nie kurz, cisza, pajeczyny i wpatrywanie w obraz przez pol dnia
Andreas
Andreas 19.02.2020, 18:52
Nie z muzeum tylko z Biblioteki. Pani Renata pracuje obecnie w Bibliotece. Ma doswiadczenie i studia kierunkowe z dzoedziny kultury. To tak dla jasnosci.
Gość
Gość 18.02.2020, 16:37
Trzymam kciuki za p.Kowalczyk, bo to człowiek kultury i sztuki. Kandydatów z poza Złotowa nie znam, ale co drugiej drugiej kandydatki ze Złotowa to brak słów....trochę pokory życzę.
Złotów  stawia na młodych
Złotów stawia na młodych 20.02.2020, 11:55
Każdy ma prawo kandydować. Młoda kandydatka p. ze Starostwa ma szanse. Życzę jej powodzenia.
AD
AD 20.02.2020, 16:11
Pod warunkiem, że umie coś więcej niż przekładać papierki na biurku i odbierać telefony.
Wydział Budownictwa
Wydział Budownictwa 18.02.2020, 12:48
Nawet sekretarka Goławskiwgo? Ha ha ha, ludzie nie mają za grosz samokrytycyzmu
Ale numer
Ale numer 18.02.2020, 17:22
Czyli że Dyzma chce wstawić swoją osobę do ZCAS?
ludzi na nic nie stać
ludzi na nic nie stać 18.02.2020, 10:46
Pewnie będą chcieli wysokich pensji bo ceny tak szybko rosną.Ceny najwyższe są od 9 Lat. A te wszystkie pisowskie dodatki to 1/4 w/g cen.Tak źle nie było nigdy.PiS nie umie rządzić.
Wyb- miesz.
Wyb- miesz. 18.02.2020, 10:31
Nie w PiSie jest najwięcej TW.
Tak jest u nas bo to my dzięki niektórym mamy wartościowych TW, SB. To nasz miastowi powiatowy PiS ma swoich dobrych dla Polski TW i ich TW złych dla Polski co można bardzo łatwo udowodnić. Stąd też nie można oceniać na jednym przykładzie kolesiostwa całego PiSu w Polsce. Każdy widzi jak żyje się Polakom dzisiaj a jak żyło się jeszcze pięć lat temu.
Patrząc na wyniki wyborcze w Złotowie do tej poprawy napewno nasz PiS się nie przyczynił. Jedno co się udało to wzmocnić władzę samorządowa która jeszcze bardziej jest przeciwna mieszkańcom o czym głośno się mówi zaledwie po dwóch dniach od przypieczętowania podwyżek za odpady komunalne.
KOK
KOK 18.02.2020, 06:37
Gdyby PIS decydował to TW nie przejdzie ale dla POKO to atut. Oni bronią tych co wspierali PRL.
Piotrowicz
Piotrowicz 18.02.2020, 07:39
I tu się mylisz. Najwięcej TW jest w PIS. Oni mają potrzebne w PISie "wartości moralne".
złot
złot 17.02.2020, 22:15
Jeszcze nic, a już wstyd! Co za kandydaci! Zaledwie jedna do zaakceptowania, pozostali to jakieś nieporozumienie.
prasówka
prasówka 17.02.2020, 11:57
https://pila.naszemiasto.pl/by…
Lupa
Lupa 17.02.2020, 11:55
https://inwentarz.ipn.gov.pl/s… kaźmierczak&page=1&url=[|typ=0&fbclid=IwAR0VmpEGjz9GFI3K65nzyH5E1fiAnlX_ihPtruBOD7TwaXoa_j3ylHaispk
ja
ja 17.02.2020, 16:07
Mam nadzieję, że władze Złotowa są na tyle rozsądne, że nie powołają na takie stanowisko byłego TW , kogoś z zarzutami prokuratorskimi a nawet specjalistki od maszyn rolniczych.
??
?? 17.02.2020, 16:36
A kto to ten TW.
Powinniśmy wiedzieć zanim z niego będzie kolejny zasłużony dla PiS przyjaciel tym razem do spraw kultury.
Lupa
Lupa 17.02.2020, 11:54
https://inwentarz.ipn.gov.pl/s… kaźmierczak&page=1&url=[|typ=0&fbclid=IwAR09VO5mzKJzm6TfuiUWMShKoz1UEpgxA5IKBo45nrqvJiOfkVSMTpH6Ia8
Andreas
Andreas 17.02.2020, 11:48
Żadnych komandosów!
Walentina
Walentina 17.02.2020, 16:42
Jak go poprze trzech muszkieterów P,F,P zagorzałych przeciwników mieszkańców Złotowa to będzie on bez dwóch zdań.

Pozostałe