Omówiono koncepcję przebudowy oczyszczalni ścieków

  • 13.02.2020, 00:28 (aktualizacja 13.02.2020, 00:30)
  • iej
Omówiono koncepcję przebudowy oczyszczalni ścieków
Burmistrz Gminy i Miasta Krajenka Stefan Kitela spotkał się z przedstawicielem firmy ECO TREATMENT z Gniezna Mirosławem Bździakiem, wykonującej projekt modernizacji oczyszczalni ścieków w Krajence

W spotkaniu uczestniczyli także: Barbara Kloska z UGiM Krajenka oraz dyrektor Komunalnego Zakładu Użyteczności Publicznej w Krajence, Stanisław Zamorski. Przedstawiciele samorządu gminnego zapoznali się ze wstępnym planem przebudowy oczyszczalni.

W 2019 roku radni Rady Miejskiej w Krajence zabezpieczyli kwotę prawie 148 tys. zł z przeznaczeniem na wykonanie projektu. Realizacja całości zadania odbywać się będzie w okresie najbliższych kilku lat.

Agnieszka Barabasz

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe