Naczelnik odszedł na emeryturę

  • 12.02.2020, 14:22
  • iej
Naczelnik odszedł na emeryturę
W związku z zakończeniem służby i przejściem na emeryturę kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Złotowie, Wicestarosta Złotowski Małgorzata Sameć i Burmistrz Złotowa Adam Pulit podziękowali dziś podinspektorowi Jarosławowi Dobrzyńskiemu - Naczelnikowi Wydziału Ruchu Drogowego - za wieloletnią, odpowiedzialną pracę na rzecz mieszkańców powiatu złotowskiego

Małgorzata Sameć, oprócz wyrazów wdzięczności, przekazała podinspektorowi Dobrzyńskiemu również serdeczne życzenia realizacji wszelkich życiowych planów, szczęścia i powodzenia.

 

Mamy nadzieję, że emerytura będzie spokojnym czasem urzeczywistniania tych pasji, które do tej pory ustępowały miejsca powinnościom zawodowym.

fot. KPP Złotów

iej

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ob.
ob. 13.02.2020, 09:18
Czterdziestolatek emerytem! - to rzeczywiście piękny kraj!
Ytr
Ytr 12.02.2020, 20:14
To dobrze wyglada jal na 75 lat

Pozostałe