Drugi sparing przegrany

  • 08.02.2020, 14:04 (aktualizacja 08.02.2020, 15:31)
  • iej
Drugi sparing przegrany
Piłkarze Sparty Złotów wybrali się dzisiaj do Wałcza, by rozegrać sparing z miejscowym Orłem. Gospodarze okazali się lepsi, wygrywając 7:1. Jedyną bramkę dla spartan zdobył Paweł Rosenthal z podania Michała Fertikowskiego.

Wygrana wałczan bezdyskusyjna, na usprawiedliwienie słabszego występu Sparty przemawia brak kilku zawodników, co bezlitośnie obnażyło krótką ławkę rezerwową. Poza tym trener Tomasz Miedziński na treningach aplikuje swym piłkarzom ostre treningi, stąd nieco ociężałe poruszanie się złotowian po boisku. W efekcie - efektowna wygrana Orła. Miejmy jednak nadzieję, że brak sił w okresie przygotowawczym odbije się żelazną kondycją w sezonie ligowym.

Orzeł Wałcz - Sparta Złotów 7:1 (2:0)

Skład Sparty: Marek Turkowiak, Bartosz Piątek, Michał Pinkowski, Artur Masion, Michał Fertikowski, Karol Smoliński, Julian Bindek, Karol Ryngwelski (zawodnik testowany) Krzysztof Wojciechowski, Jan Turkowiak, Jędrzej Wiśniewski. Na zmiany wchodzili: Kamil Czapla, Paweł Rosenthal, Jakub Pilarski, Bartosz Czarnotta, trener Tomasz Miedziński.

iej

 

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe